www.pogononline.pl www.pogononline.pl
top_3
top_2
 
Gryf
Wywiady
Kazimierz Węgrzyn: Zagrali¶my na hurra
Szczecińscy obrońcy w pierwszej połowie popełnili trzy proste błędy, po których Legia zdobyła swoje gole. Dlaczego tak słabo zagrała defensywa portowców, tłumaczy kieruj±cy ni± Kazimierz Węgrzyn.
- Kibice Pogoni po fatalnym meczu i porażce Legii z Valenci± liczyli na to, że nie będziecie mieli kłopotów z pokonaniem stołecznej drużyny. Tymczasem to Pogoń otrzymała srog± lekcję piłki nożnej. Co o tym zadecydowało?
- Wła¶nie ten czwartkowy mecz i rozgromienie Legii przez Valencię. Chcieli¶my rzucić się na warszawiaków od pierwszego gwizdka sędziego, strzelić gole i w ten sposób szybko załatwić sprawę. To się jednak na nas zem¶ciło. Nie podeszli¶my do tego meczu z determinacj± i wyrachowaniem. Zagrali¶my na hurra i Legia to wykorzystała - trzy sytuacje i trzy bramki.
- Zlekceważyli¶cie Legię?
- Nie. Jednak wyszli¶my na boisko z dziwnym prze¶wiadczeniem, że ten mecz na pewno wygramy.
- Czy Pogoń ma kompleks Legii?
- My¶lę, że teraz tak. Przegrali¶my 3:0 u niej, teraz w takich samych rozmiarach na naszym boisku. W tym meczu uwidoczniło się to, że obecnie mamy przeciętny zespół. Walczymy w grupie mistrzowskiej, ale bez wzmocnień nie mamy w niej szans, zwłaszcza w grze o mistrzostwo.

Rozmawiał: -
¬ródło: Gazeta Wyborcza
Data: niedziela, 4 listopada 2001 r.
Dodał: JuN

  (p) 2000 - 2024   Gryf
© Pogoń On-Line
  Gryfdesign by: ruben 5px redakcja | współpraca | ochrona prywatno¶ci