www.pogononline.pl www.pogononline.pl
top_3
top_2
 
Gryf
Wywiady
Rozmowa z Jackiem Kosmalskim
- Jaka Twoim zdaniem jest przyczyna dzisiejszej porażki?
- Zaważyły dwie niewykorzystane sytuacje w pierwszej połowie. Mieli¶my dwie dobre okazje. Pierwsz± zmarnowałem ja, drug± Jacek Bednarz. Niestety, jako¶ dziwnie się złożyło, że dwóch Jacków nie miało szczę¶cia w najważniejszym momencie.
- Zabrakło Ci precyzji przy strzale?
- ¬le się zachowałem. Chciałem wyczekać bramkarza do końca, ale on wyszedł z bramki i padł pod nogi. Strzeliłem w niego. Szkoda.
- Czy w przerwie mieli¶cie żal do siebie o zmarnowane sytuacje?
- Nie. Trener jak zawsze starał się nas mobilizować. Mieli¶my grać tak samo jak w pierwszej czę¶ci, bo dobrze nam szło. Absolutnie nie zgodzę się, że wyszli¶my po przerwie rozkojarzeni. Niestety, bramka zdobyta z karnego podłamała nas. Nie chcę oceniać decyzji sędziego, bo stałem po drugiej stronie boiska i dokładnie nie widziałem tej sytuacji.
- Przy wyniku 0:2 nie stworzyli¶cie już klarownej okazji do zdobycia kontaktowego gola.
- Były, np. Jurek Podbrożny próbował głow± przelobować bramkarza. To była trudna sytuacja, ale przy umiejętno¶ciach Jurka piłka mogła wpa¶ć do siatki. Nie ma co rozpamiętywać. Musimy zapomnieć o tym spotkaniu i zmobilizować się przed następnym spotkaniem u siebie z Legi±. Wiadomo - wielki klub.
- Po raz pierwszy w sezonie zagrałe¶ cały mecz...
- Bardzo się cieszę z otrzymanej szansy. Jeszcze raz powtórzę, że szkoda porażki i tego, że nie zdobyłem gola. Na to, czy pasuję trenerowi do jego koncepcji, nie mogę odpowiadać.

Rozmawiał: -
¬ródło: Gazeta Wyborcza
Data: niedziela, 28 paĽdziernika 2001 r.
Dodał: JuN

  (p) 2000 - 2023   Gryf
© Pogoń On-Line
  Gryfdesign by: ruben 5px redakcja | współpraca | ochrona prywatno¶ci