Sędziował: Bartosz Frankowski
Widzów: 14461
     Minutówka:

90' Koniec. 1:1
90' Piłka w bramce Lechii, ale wcześniej odgwizdany faul...
90' Kort za Akę
90' Żółta dla Janickiego
90' W końcówce jeszcze Pogoń. Dobre dogranie w pole karne Nunesa marnuje jednak Zwoliński
90' 3 minuty doliczone
87' Ostatnia zmiana w Lechii. Pawłowski za Chrapka.
83' Podpalił się Nunes strzałem z dystansu. Mógł to lepiej rozegrać.
80' Jest Łukasz. Zmieni Adama Frączczaka.
78' Stolarski za Joao Nunesa. A do gry szykuje się także Łukasz Zwoliński.
76' Lewandowski w niegroźnej sytuacji bliski samobójczej bramki. Co teraz zrobić obrońca Pogoni wie chyba tylko on sam.
75' W drugiej połowie Lechia gra fatalnie. Trzeba to wykorzystać!
75' Kartka dla Aki
73' Mila za Haraslina
70' Idealne zagranie Frączczaka do Deleva. Bułgar w sytuacji sam na sam posłał jednak piłkę... obok dłuższego słupka. Kolejna świetna akcja, w której brakuje skuteczności.
68' Slavchev ukarany kartką za faul na Delevie
67' Drygas wszedł i wcale nie jest lepszy. Strata w środku pola, potem fatalne rozegranie piłki na lewym skrzydle. Na plus póki co jeden odbiór.
65' Jest pierwsza zmiana. Drygas za Gyurcso. Dobra zmiana, bo Węgier dzisiaj zagrał fatalny mecz.
56' Co zrobił teraz Gyurcso?! Miał w środku Akę i Frączczaka, ale zamiast podawać poszedł z akcją sam. I zamiast drugiej bramki tylko rzut rożny.
55' Lechiści sygnalizują zagranie ręką jednego z Portowców. Sędzia Frankowski pozostaje jednak niewzruszony.
54' Fatalny błąd Matrasa. Zbyt lekki przerzut na lewą stronę mógł skończyć się kontrą. Nunes przytomnie sfaulował jednak rywala. Żółta kartka.
47' Z dystansu uderzył Delev. Piłka powędrowała w krzesełka.
46' Wracamy do gry!
W przerwie:
Przed wykonaniem karnego Adam Frączczak zjadł jeszcze Knopersa rzuconego z trybun. Przekozak! :D

Przerwa
45' Niezawodny jak zawsze Adam Frączczak! Zupełnie zmylony bramkarz gospodarzy i mamy 1:1
45' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Frączczak!
44' KARNY DLA POGONI! Liniowy podpowiedział Frankowskiemu prawidłową decyzję.
44' Padł w polu karnym Frączczak. Czy będzie karny?
39' Ładnie rozprowadzili teraz akcję gospodarze. Prostopadła piłka Chrapka do Paixao, a ten bez namysłu oddał strzał na bramkę. Portowców ratuje słupek.
32' DELEV! Ależ zatańczył Bułgar w polu karnym Lechii. Gdyby jego podanie dotarło do Gyurcso...
31' Kolejna strata Lechii i znów niewykorzystana. Tym razem za lekkie podanie Deleva.
29' Co teraz zrobili Portowcy?! Znakomicie piłkę przejął Frączczak w linii defensywnej gospodarzy. Wpadł z nią w pole karne, wyłożył pod nogi Gyurcso, który... podał ją do bramkarza Lechii.
28' Nieporozumienie między Lewandowskim i Kudłą o mało nie skończyło się utratą bramki.
26' Paixao! Mocny strzał z dystansu minimalnie obok słupka.
25' Miękkie dośrodkowanie Gyurcso w pole karne, ale pewnie w bramce Milinković- Savić
23' Wreszcie odpowiedź Pogoni. Rapa dostał trochę miejsca na prawym skrzydle, idealnie wyłożył piłkę Frączczakowi, ale ten nieczysto w nią trafił.
21' KUDŁA! Nareszcie gramy w komplecie. Dośrodkowanie z rzutu wolnego zamykał Janicki, ale bramkarz Pogoni instynktownie przeniósł piłkę nad poprzeczką.
20' Uderzenie Wolskiego z dystansu na raty broni Kudła. Bramkarz Pogoni póki co nie dojechał na mecz.
17' Strzał Haraslina zza pola karnego, ale daleko obok słupka.
9'
9' GOL. Fatalna strata Portowców w lewym sektorze, płaskie dośrodkowanie na 16 metr do zupełnie niepilnowanego Wolskiego, który strzałem w krótki róg pokonuje Kudłę
5' Dośrodkowanie z prawej strony boiska, ale na szczęście wybijają obrońcy Pogoni.
2' GOOOOOOOOOOOOOOO.... nie ma bramki! Sędzia odgwizdał pozycję spaloną Adama Frączczaka. Ale to mógł być początek.
1' Poszli! Po trzy punkty!
0'
Przed meczem:
Krasić wygrał losowanie. Gdańszczanie zostają na swojej połowie, mecz od środka zaczną Portowcy.

Piłkarze już na boisku.

Portowcy pozdrowili gospodarzy, Ci nie pozostali dłużni.

W miejsce pauzującego za kartki Jarosława Fojuta na środku obrony zagra dziś Mateusz Lewandowski.