0-2 Frączczak (56)
Orłowski (85) 1-2

Sędziował: Stanisław Jarzębak (Bytom)
Widzów: 1724

90' Koniec! Wracamy do Szczecina z cenną wygraną.
90' Doliczone 3 minuty.
85' Słaba postawa Pogoni w końcówce daje o sobie znać. Wrzutka z prawej strony na głowę Orłowskiego. Napastnik Puszczy wygrał pojedynek główkowy z Rudolem i skierował piłkę w kierunku bramki Pogoni. Złapany na wykroku Słowik próbował interweniować, ale ostatecznie piłka wpadła do bramki
85' GOL dla Puszczy.
82' Pogoń w odpowiedzi! Szybka kontra lewą flanką, dogranie na 16 metr do Gyurcso, ale Węgier uderzył wysoko nad poprzeczką.
81' Pogoń w końcówce oddała inicjatywę, co mogło skończyć się utratą bramki. Dobra piłka w pole karne do Domańskiego, który w sytuacji sam na sam trafił wprost w Słowika.
74' Piotrowski za Nunesa.
72' Murawski z dystansu! Minimalnie obok słupka.
71' Marcel Kotwica ukarany żółtą kartą za faul na Murawskim.
64' Zmiana także w Pogoni. Zwolak za Frączczaka.
62' Druga zmiana w drużynie gości. Żurek za Łączka.
59' Huknął Gyurcso z dystansu, ale daleko od celu.
57' Zmiana w Puszczy. Radziemski in, Uwakwe out.
56' Kapitalna akcja Pogoni. Szybkie przeniesienie ciężaru gry na prawą stronę, prostopadła piłka od Nunesa w kierunku wychodzącego na wolne pole Aki, ten wpadł w piłką w pole karne i idealnie obsłużył Frączczaka. Superstrzelcowi Pogoni nie zostało nic innego jak skierować piłkę do siatki!
56' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Frączczak!
52' Główka Matrasa prawie zaskoczyła Sobieszczyka. Bramkarzowi Puszczy udało się jednak przenieść piłkę nad poprzeczką. Z niewiadomych względów nie było jednak rzutu rożnego.
48' Z animuszem zaczęli gospodarze. Daleka piłka za kołnierz Rapy, zejście Łączka do środka i mocny strzał z 16 metrów. Na szczęście piłka odbita przez Słowika.
46' Zmiana niby dokonana, a Gyurcso cały czas nie pojawił się na boisku. Póki co gramy w 10...
46' Zaczynamy drugą połowę!
46' Zmiana w Pogoni. Gyurcso za Deleva.
45' Przerwa.
42' Powinno być 0:2! Strata Puszczy w środku pola, przejęcie przez Frączczaka, prostopadłe podanie do Murawskiego, który w sytuacji sam na sam trafił wprost w bramkarza.
36' Z 16 metra uderzał Aka. Niestety wprost w obrońcę gospodarzy.
34' Słowik nie daje spokoju. Złe wyjście z bramki i piąstkowanie. Na szczęście bez konsekwencji.
30' Dobre rozegranie Pogoni na prawym skrzydle. Delev do Frączczaka, który nie zastanawiając się długo uderzył na bramkę. Po rękach bramkarza piłka wyszła na rzut rożny.
29' Orłowski! Nad poprzeczką.
28' Uderzenie z dystansu Nunesa. Piłka dwukrotnie skozłowała przed Sobieszczukiem, ale ostatecznie spoczęła w rękach bramkarza.
22' Świetna wymienność pozycji w Pogoni przyniosła skutek. Fojut do Matrasa, ten dziubnął do ustawionego w linii ataku Nunesa. Ten skręcił dwóch obrońców i strzałem w długi róg umieścił piłkę w siatce. 0:1!
21' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! NUNES!!!
19' Pierwszy groźny strzał na bramkę Słowika. Daleki wrzut z autu, wyłożenie na szesnastkę i techniczny strzał nad poprzeczką w wykonaniu Domańskiego.
15' Adaś najbardziej aktywny. Ładnym balansem ciała zostawił dwóch zawodników Puszczy, ale trzeciemu udało się zablokować jego strzał.
12' Inicjatywa boiskowa póki co po stronie Pogoni. Portowcy jednak bez pomysłu na sforsowanie dobrze grającej defensywy gospodarzy. Puszcza w zasadzie całym zespołem na własnej połowie.
9' Dobra wrzutka Nunesa do Frączczaka, ale strzał napastnika Pogoni zablokowany.
9' Faulowany Delev przy linii bocznej. Będzie okazja ze stałego fragmentu gry.
5' Mocne dośrodkowanie w pole karne Pogoni, ale pewnie łapie piłkę Słowik.
5' Od linii bocznej do zabudowań dosłownie 5 metrów. Piłka po interwencji Fojuta wylądowała własnie między domami.
4' Leży w polu karnym Pogoni jeden z zawodników Puszczy. Gwizdek sędziego Jarzębaka jednak milczy.
3' Pierwsza akcja Pogoni. Długie podanie w kierunku Frączczaka, ale zbyt mocne.
1' Ruszyli. Zaczęła Puszcza!
Piłkarze już na boisku! Po chwałę, po szacunek, po zwycięstwo!

Piłkarze na rozgrzewce, a Portowcy na trybunach. Za kwadrans zaczynamy!

Ładny stadion w Niepołomicach ma swoje wady. Właśnie pod jednym z kibiców... zarwała się podłoga.

Portowcy dzisiaj będą wspierani przez swoich fanów. Zamiast na stadion kibice póki co spacerują po mieście. A za nimi 2 radiowozy.

Na przedmeczowej playliście "Welcome to the jungle" zespołu Guns N' Roses. Genialne :)

Do meczu godzina, a na trybunach póki co 12 osób. Powoli jednak pojawiają się kolejne osoby.

W porównaniu z ostatnim meczem z Arką jest kilka zmian. W bramce Słowik zastąpił Kudłę, Aka w środku za Drygasa, a na lewej stronie widoczny brak Gyurcso.