Kopacz (36) 1-0
  1-1 Murawski (51)

Sędziował: Szymon Marciniak (Płock)
Widzów: 11 885

90' Koniec. Kolejny podział punktów.
90' Doliczone 3 minuty
87' Matras dzisiaj bezbłędny. Kolejny wślizg ratujący Pogoń przed stratą bramki.
86' 15. remis w tym sezonie? Wiele na to wskazuje.
85' Ostatnia zmiana w Górniku. Skrzypczak za Gergela.
84' Kopacz! Mógł mieć drugą bramkę, ale z 5 metrów posłał piłkę obok bramki.
83' Atomowe uderzenie z dystansu kapitalnie broni Kudła!
80' Podwójna zmiana w Górniku. Magiera i Cerimagic in, Steblecki i Golański out.
80' Nunes z dystansu - niecelnie.
78' Żółta kartka dla Kwieka.
76' Dlaczego to nie wpadło?! Dobre dośrodkowanie z rzutu rożnego, zamieszanie w polu karnym, piłka pod nogami Matrasa, który z najbliższej odległości pakuje piłkę w Kasprzika.
74' Ostatnia zmiana. Dwaliszwili za Gyurcso. Przechodzimy na grę dwoma napastnikami, na skrzydłach Lewandowski i Kort.
72' KORT! Piękne uderzenie z dystansu z problemami broni Kasprzik. Na dobitkę szykował się jeszcze Zwoliński, ale nie zdążył do piłki.
70' Druga zmiana w Pogoni. Kort zmienia Akę.
63' Akcja za akcję. Najpierw na bramkę Pogoni strzelał Kante, ale pewnie złapał piłkę Kudła. Po chwili szansę na bramkę miał Aka, ale uderzył wprost w nogi obrońcy.
60' Zepsuł to Aka. Szybko wychodzili z kontrą Portowcy, ale Japończyk zamiast szybko odgrywać do Gyurcso albo Lewandowskiego postanowił zwolnić akcję. Ostatecznie skończyło się tylko na niecelnym strzale Piotrowskiego.
57' Nareszcie. Boisko opuszcza Przybecki, w jego miejsce Lewandowski. Fatalny występ pomocnika Pogoni.
56' Przy linii do wejścia przygotowany Lewandowski.
54' Dobre podanie do Gyurcso. Węgier niedokładnie przyjmuje piłkę i musi ratować się z strzałem z zerowego kąta. Bez problemu broni Kasprzik.
51' Trochę było w tym przypadku, ale piłka ląduje w siatce! Odegranie końcem buta Zwolińskiego do Murawskiego, a ten z 16 metrów pokonuje Kasprzika.
51' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! MURAWSKI!
48' Ładna akcja Pogoni. Krótkie rozegranie przed szesnastką gospodarzy, prostopadła piłka od Aki do Murasia, ale ten zamiast strzelać - przewrócił się. Szymon Marciniak nie dał się nabrać.
46' Zaczynamy drugie 45 minut. Oby lepsze od poprzednich...
W przerwie Dawid Kudła pozdrowiony przez Torcidę.
45' Przerwa. Do tej pory Portowcy z jednym celnym strzałem Murawskiego z drugiej minuty. Mecz otwarty, ale pełny niedokładności.
42' Szybka kontra Pogoni. Piotrowski uruchomił Gyurcso, ten wkręcił w ziemię obrońcę, ale strzelił... prosto w jego nogi.
36' GOL DLA GÓRNIKA. Dośrodkowanie z rzutu rożnego prosto na nogę Kopacza, który bez problemu pakuje piłkę do siatki.
31' Do głosu od kilku minut coraz częściej dochodzi Górnik. Portowcy chwilowo w defensywie.
30' Miękka wrzutka w pole karne do Kante. Napastnik Górnika zupełnie odpuszczony przez Frączczaka, ale na szczęście cała akcja bez konsekwencji bramkowych.
29' Żółta kartka dla Kante.
26' Chwilowy zastój na boisku. Na trybunach podobnie - głównie wulgaryzmy pod adresem zarządu.
21' Strzelał Kante, ale tylko w boczną siatkę.
20' Akademia pokręcił w polu karnym Górnika, ale podanie już bardzo niecelne.
16' Zepsuł to Przybecki. Mógł grać do wychodzącego na wolne pole Zwolińskiego, ale wybrał daleki przerzut do Gyurcso. Bez sensu.
15' [Z] Żółta kartka dla Nunesa
13' Dobra akcja Pogoni lewą stroną. Wrzutka do Przybeckiego, ale strzał zablokowany. Z dystansu próbował jeszcze Piotrowski, ale bardzo niecelnie.
9' Uderzenie Frączczaka z dystansu, ale wysoko nad bramką.
4' Na trybunie oprawa Torcidy, na boisku rzut rożny dla Pogoni.
3' Od mocnego uderzenia zaczyna Pogoń! Gyurcso do Nunesa, ten idealnie na głowę Murawskiego. Strzał w okienko broni jednak Kasprzik.
2' Rynkowa Torcida. Ciary!
1' Poszli! Od środka gospodarze.