Dwaliszwili

Sędziował: Paweł Gil (Lublin)
Widzów: 5164
     Minutówka:

90' Koniec. Klasyczne 0:0 po bezbarwnej. Przy takich warunkach ciężko o jakiekolwiek wnioski.
90' Badia za Vacka.
90' Żółta kartka dla Murawskiego. Radosława.
90' Doliczone 3 minuty
88' GOOOOOOO, nie! Nie ma bramki! Świetna wrzuta Gyurcso, zamykał akcję Frączczak, ale uderzył obok słupka.
87' W odpowiedzi z dystansu uderzył Vacek. Efekt identyczny.
85' Muraś z dystansu, ponad bramką.
84' Ostatnia zmiana w Pogoni. Dawid Kort zmienia Akę!
77' Barisić opuszcza boisko, w jego miejsce Osyra.
76' Bomba z dystansu w wykonaniu Piasta! Piłkę wypluwa Słowik, ale po chwili łapie ją w rękawice.
72' Co oznacza, że mecz z Termaliką zobaczy z trybun.
71' Żółta kartka dla Adama Fraczczaka.
69' Lewandowski ograny przez Vacka jak junior. Na szczęście bez konsekwencji.
68' Ależ błąd Czerwińskiego. Obrońca Pogoni dał się przepchnąć Szelidze, który stanął sam na sam ze Słowikiem. Bramkarz Pogoni ratuje wynik!
65' Zmiana w Piaście. Szeliga zastępuje Nespora.
63' Gyurcso zatańczył w polu karnym Piasta, ale ostatecznie stracił piłkę na rzecz obrońców gospodarzy.
61' Nadal lepsze okazje ma Piast. Tym razem po dośrodkowaniu z prawego skrzydła strzelał Nespor, ale wprost w ręce Słowika.
55' Dwie zmiany w Pogoni. Zwoliński za Dwaliszwilego, Gyurcso za Nunesa. Zaczynamy granie!
53' Środek meczu, a obsługa techniczna biega z łopatami i znosi śnieg z murawy. Parodia.
51' W ciągu kilku minut Piast trzykrotnie znalazł się pod bramką Pogoni. Robi się gorąco.
49' Groźne uderzenie Bukaty zza pola karnego. Pewnie interweniuje jednak Słowik.
46' Wracamy. Gorzej być nie może, więc... TYLKO ZWYCIĘSTWO!
45' Przerwa. Alleluja.
43' Chcielibyśmy napisać coś ciekawego, ale nie ma co...
39' Uderzenie Dwaliszwilego zza pola karnego. Piłka ugrzęzła w błocie i ledwo doleciała do Szmatuły.
35' Uderzenie głową po rzucie wolnym wykonywanym przez Piasta. Piłka daleeeko obok bramki.
34' Piast Gliwice - jedyny klub bez zegara. Ale jest zegarek!
33' Dużo lepiej niż Pogoń, ale piłka w rękach Słowika.
32' Tym razem stały fragment dla Piasta. Zobaczymy, czy gospodarze potrafią je wykonywać.
30' Pół godziny za nami i mamy wreszcie składną akcję Pogoni. Lado i Frączczak pokręcili się w polu karnym Piasta, ale ostatecznie tylko rzut rożny.
23' Ricardo miękko w pole karne. A dokładniej w bandy. Drugi zmarnowany rzut wolny.
22' Rzut wolny dla Pogoni. Do bramki ok. 30 metrów. Przy piłce Nunes.
19' Na sektorze Pogoni pojawia się transparent "Mówicie o zasadach, a sami ich nie macie, my swoich skasowaliśmy, wy dalej trzymacie".
15' Wrzutka Murasia bardzo niedokładna. Piłka wychodzi poza boisko.
14' Rzut wolny z boku boiska na wysokości pola karnego. Może być groźnie.
10' Za nami 10 minut. Na razie na boisku królują warunki pogodowe, które zabijają to widowisko.
6' Gniazdowy Piasta podłączony do głośników wokół stadionu. Nie da się tego słuchać...
1' Zaczynamy. Po zwycięstwo!
Przed meczem:
Sektor gości powoli się zapełnia. Frekwencja imponująca.

Piłkarze już na boisku. Zaraz zaczynamy!

Powitanie kibiców obu drużyn

Rezerwowi:
Piast:
Leszczyński, Ipsa, Badia, Mokwa, Osyra, Szeliga, Zivec
Pogoń: Kudła, Gyurcso, Kort, S. Murawski, Przybecki, Walski, Zwoliński

W pierwszym składzie jedno zaskoczenie - brak Adama Gyurcso. Węgier mecz rozpocznie na ławce rezerwowych.

Witamy ze stadionu w Gliwicach! Za 20 minut zaczynamy mecz na szczycie Ekstraklasy: Piast Gliwice - Pogoń Szczecin!