0-1 Frączczak (66)
Juhar (83) 1-1

Sędziował: Paweł Gil (Lublin)
Widzów:

90' Koniec. Pogoń wciąż niepokonana, Mielec wciąż niezdobyty.
88' Co teraz zrobił Przybecki?! Świetnie pokazał się do grania, wyszedł na pozycję i... dośrodkował w najgorszy możliwy sposób. Tragedia.
87' Ostatnia zmiana w Pogoni. Dvalishvili opuszcza boisko, a w jego miejsce pojawia się Marcin Listkowski.
83' Zmiana. Przybecki zmienia Danielaka.
83' GOL. Dobrze rozegrany rzut rożny, podanie do Juhara, a ten z metra pakuje piłkę do bramki.
80' Ostatnia zmiana w Niecieczy. Biskupa zmienia Smuczyński.
78' Lado powalony przez Plevę. Słowak otrzymuje za to zagranie żółtą kartkę.
74' Zmiana u gospodarzy. Foszmańczyk opuszcza boisko, w jego miejsce Mario Licka.
68' Idziemy za ciosem! Aka wkręcił w ziemię Dalibora Plevę i świetnie dograł do Matrasa. Też miał przed sobą pustą bramkę, ale uderzył obok słupka.
66' Znakomite dośrodkowanie Murawskiego z rzutu rożnego i jeszcze lepsze wykończenie Frączczaka. Niesamowicie wyszedł w górę nasz obrońca, przewyższając rywali o głowę! 1:0!
66' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! ADAM FRĄCZCZAK!
62' Zmiana. Juhar za Plizgę.
61' Dobre dośrodkowanie Murawskiego na głowę Matrasa. Ten jednak uderza nad poprzeczką.
59' To powinna być bramka! Świetne rozegranie Frączczaka na prawym skrzydle, piłka jak po sznurku trafiła najpierw do Lado, potem do Murasia, a na końcu do Aki. Japończyk jednak zbyt długo zwlekał i zamiast bramki mamy tylko rzut rożny.
58' Żółta kartka dla Kupczaka.
54' Mamy strzał Zwolińskiego! Broni jednak Nowak.
54' Prostopadłe, penetrujące podanie w nasze pole karne. Wszystko przecina jednak Czerwiński.
49' Leży na boisku Zwoliński. Trzyma się za kostkę.
48' Groźny strzał głową Jareckiego, ale zablokowany przez obrońców Pogoni.
46' Szybka akcja gospodarzy. Lewym skrzydłem ruszył Kędziora, ale uderzył ponad bramką.
46' Ruszyli! Po zwycięstwo!
46' Małecki out, Aka in.
Piłkarze obu drużyn już na boisku. W Pogoni nie ma Małeckiego.

Będziemy szczerzy - poziom meczu jest żenujący. A sposób gry Pogoni jeszcze gorszy. Oby po przerwie mecz wyglądał tak jak z Piastem.
45' Przerwa
45' Świetne zachowanie Danielaka, który do końca walczył o piłkę i wyszedł na czystą pozycję. Wyłożenie piłki Murawskiemu, ale kapitan Pogoni wybija ją w kosmos.
43' Zmęczeni długą podróżą liczyliśmy na fajerwerki na boisku. Tymczasem oczy same nam się zamykają. Nuda.
41' Kędziora pada w polu karnym. Sędzia jednak nie daje się nabrać.
40' Strzał z dystansu Danielaka. W końcu coś się pomocnikowi Pogoni udało.
32' Płaskie dośrodkowanie Małeckiego. Zamiast do Dvalishviliego dociera jednak do bramkarza gospodarzy.
32' Przegrywamy środek pola, mamy problemy na prawym skrzydle. Źle to wygląda.
26' Jarecki dwoma zwodami minął cały nasz blok defensywny. Przed utratą bramki uchronił nas Murawski, który ofiarnym wślizgiem zablokował strzał obrońcy gospodarzy.
23' Dariusz Jarecki wypadł poza bandy reklamowe. Jego powrót na boisko publiczność nagrodziła brawami.
22' Duet Frączczak - Czerwiński dzisiaj bardzo niepewny. Wszystkie akcje gospodarzy przeprowadzane są naszą prawą stroną.
19' Szybkie wyprowadzenie piłki z rzutu wolnego przez gospodarzy. Prostopadła piłka do Plizgi, a ten uderza minimalnie obok dłuższego słupka. Błąd Czerwińskiego, który zamiast grać, dyskutował z arbitrem.
18' Wreszcie dobra akcja Pogoni. Mocna piłka w pole karne od Frączczaka, z pierwszej piłki odgrywał Lado, ale zbyt lekko, by Murawski mógł zamknąć akcję.
14' Długi przerzut do Biskupa, który samym przyjęciem gubi Frączczaka. Dośrodkowanie jednak wprost do rąk Kudły.
12' Brawo Kudła! Jarecki uderzył nad murem z rzutu wolnego, ale bramkarz Pogoni złapał piłkę lecącą tuż przy słupku.
10' Mogło być 1:0! Świetna wrzutka Murawskiego z narożnika boiska, najwyżej w polu karnym wyskakuje Matras i kieruje piłkę do bramki. Sprzed linii bramkowej wybijają ją jednak obrońcy Termaliki.
9' Dobre dośrodkowanie Murawskiego z rzutu wolnego. Ostatecznie jednak wybijają obrońcy gospodarzy i mamy rzut rożny.
6' Nieźle zachował się Danielak. Dostał piłkę na prawej stronie, zszedł do środka i próbował zaskoczyć Nowaka. Strzał pomocnika Pogoni jednak zablokowany.
5' Groźna akcja gospodarzy. Termalica długo utrzymywała się przy piłce, dośrodkował Biskup, ale Kędziora nie zdołał dostawić nogi.
2' Długa piłka od Frączczaka do Zwolińskiego, ale napastnik Pogoni na spalonym.