Widzów: 8 320

Fotorelacja:   Zdjęć: 42     autor: Cob

Fotorelacja:   Zdjęć: 70     autor: Arat

Minutówka:

90' Koniec meczu! Legia pokonana!!!
90' Już siedem dodatkowych minut... wszyscy stoją.
90' Piłkarze Legii nadal nie mogą wytrzymać. Kartka dla Koseckiego. Żółty kartonik także dla Janukiewicza.
90' Nerwy puściły Jodłowcowi. Opuszcza boisko. Przepychanki między zawodnikami.
90' Puszczają nerwy graczom Legii.
90' Żółta kartka dla Broźia.
90' Sędzia dolicza 5 minut.
90' Ostatnia zmiana w Pogoni. Dąbrowski za Murawskiego.
88' W polu karnym Pogoni faulowany Janukiewicz.
86' Kibice uwierzyli w zwycięstwo - wzmaga się doping, ale końcówka będzie nerwowa.
81' Rożny dla Legii.
80' Matynia za Bąka.
78' Zablokowany płaski strzał Żyry.
74' Boisko opuścił Frączczak, którego zmienił Rogalski.
72' GOL !!! Rzut rożny dla Legii - dobre dośrodkowanie na głowę niepilnowanego Rzeźniczaka i gol. Prosta bramka - jak na treningu.
68' Duda i Vdorljak marudzą i machają łapami.
66' Kolejna zmiana w drużynie Legii: Kosecki za Kucharczyka.
66' Żółta kartka dla Matrasa.
65' Żółta kartka dla Rzeźniczaka.
64' Saganowski przed Janukiewiczem - górą golkiper Pogoni.
63' Janukiewicz pewnie broni dobre uderzenie z główki.
62' Wolny dla Legii z boku pola karnego.
60' Portowcy trochę zbyt pewni siebie i w efekcie Legia dużo łatwiej wypracowywuje sobie sytuacje bramkowe.
57' Niebezpiecznie pod bramką Pogoni, ale broni Janukiewicz!
56' Korner dla Legii.
55' Kontra Legii - Saganowski wysoko ponad bramką.
53' Dobra główka Hernaniego zażegnuje niebezpieczeństwo.
51' Ładna akcja Legii - przerywa ją Hernani i mamy rzut rożny.
50' Legia jakby nie w pełni sił - goście chyba mają jeszcze w nogach ostatnie spotkanie w Lidze Europy.
46' Od zmiany rozpoczyna się druga połowa. Saganowski zmienia Szwocha.
45' Koniec pierwszej połowy.
45' Sędzia dolicza jedną minutę.
44' Nerwowa końcówka połowy pod bramką Pogoni.
43' Pajacują zawodnicy Legii - słowna potyczka Hernaniego i Dudy, po której zawodnik gości pada jak trafiony piorunem.
Obaj zawodnicy obejrzeli po żółtej kartce.
40' Popsuł się jeden z zawodników Legii - chwila przerwy w grze, a na trybunach meksykańska fala.
38' GOL !!! Legia gra na zwolnionych obrotach - Frączczak wykorzystał błąd defensorów wpadł w pole karne i pokonał Kuciaka.
37' Kun przed szansą, jednak miał przed sobą dwóch obrońców i zbyt długo czekał z decyzją.
33' Kuciak wypiąstkował piłkę po dośrodkowaniu z rzutu wolnego.
31' Kun pięknie zabrał piłkę Dudzie.
30' Korner dla Pogoni - bez zagrożenia dla bramki Legii.
28' Wolny z boku pola karnego Legii... zbyt płaskie dośrodkowanie Kuna.
27' Duda z dystansu... trafił w tunel.
25' Vrodljak wali focha - w poprzednim meczu Zwoliński za podobne zachowanie dostał żółtą kartkę - teraz obyło się bez konsekwencji dla gracza Legii.
22' Nieporozumienie pomiędzy Astizem a Kuciakiem - piłka nie zmierzała w światło bramki, ale Astiz zagrał ją już gdy opuściła już boisko - powinien być rożny dla Pogoni.
Po chwili wolny dla Legii z kapelusza.
21' Sędziowanie jak zwykle na poziomie Ekstraklasy - czyli pod Legię.
20' Murawski do Kuna... korner dla Pogoni.
14' Kontra Pogoni. Przerzut Frączczaka na drugą stronę, tam akcję zamykał Murawski, który strzałem głową posłał piłkę do bramki tuż przy krótkim słupku.
14' GOL !!! Niemożliwe! Pogoń po bramce Murawskiego wychodzi na prowadzenie!
12' Taktyka Pogoni - wybić przed siebie i może Frączczak dobiegnie - tym razem nie dobiegł.
11' Pięknie niesie się doping, ale Portowcy nadal zepchnięci do defensywy.
10' Janukiewicz wybija na rzut rożny.
9' Żyro na spalonym.
9' Pierwszy celny strzał Pogoni. Dobre dośrodkowanie Rudola, ale słaby strzał Frączczaka - szkoda, bo taka okazja może się nie potwórzyć.
8' Rudol zepsuł atak Portowców.
6' Odważna interwencja Janukiewicza już za polem karnym - na szczęście skuteczna.
6' Wysoki presing Portowców, odbiór piłki na połowie rywali i... niecelne podanie.
5' Poza jedną akcją Pogoni, cała inicjatywa w rękach, a w zasadzie nogach gości.
2' Na zbyt wiele pozwala defensywa Pogoni - rzut rożny dla Legii.
1' Pierwsza minuta boiska, a już wezbrały emocje - Frączczak pada w polu karnym Legii, ale sędzia nie dopatrzył się przewinienia.
1' Rozpoczyna Legia.