Fotorelacja:   Zdjęć: 60     autor: Arat

Wyniki pozostałych spotkań w grupie mistrzowskiej:
Lech Poznan 4 - 0 Ruch Chorzow
Lechia Gdansk 2 - 2 Wisla Krakow
Zawisza Bydgoszcz 0 - 1 Gornik Zabrze
90' Koniec meczu.
90' Sędzia dolicza cztery minuty.
88' Dąbrowski do ataku!
87' Ostatnia zmiana w Pogoni: Hernani zmienia Dominika Kuna.
Przegrywamy i wpuszczamy piątego obrońcę...
86' Słowne starcie Kucharczyka i Robaka.
85' Skurcze łapią Łukasza Brozia, ale arbiter twierdzi, że to faul zawodnika Pogoni.
81' Zaskakujący strzał Aki z dystansu. Golkiper Legii broni z trudem.
79' Komplet zmian w Legii: Tomasz Jodłowiec zmienił Raphaela Augusto.
77' Podwójna zmiana także w Pogoni:
Maksymilian Rogalski opuszcza boisko. W jego miejsce wchodzi Jakub Bąk. Takuya Maurayama zmienia Patryka Małeckiego.
76' Strzał Koseckiego... obok bramki Pogoni.
74' Żółta kartka dla strzelca bramki - Kucharczyka.
73' GOL! Piłka zmierza w kierunku Frączczaka - zawodnik Pogoni ani jej nie zatrzymuje, a nawet dodatkowo daje się łatwo wyprzedzić przez Kucharczyka, który dopada do piłki. Zawodnik Legii przebiegł całą połowę i w sytuacji sam na sam pokonał Janukiewicza.
70' Frączczak znów z auto wrzuca bezpośrednio w pole karne. Głową uderza Robak, ale prosto w ręce Jałochy.
67' Szansa Koseckiego, ale lepszy Janukiewicz.
60' Podwójna zmiana w Legii:
Henrika Ojamę zmienia Michał Kucharczyk.
Za Orlando Sa wchodzi Marek Saganowski.
57' Na boisku przeciętny mecz przerywany aptekarskim sędziowaniem Stefańskiego.
Dużo ciekawej na trybunach - konfetti, serpentyny, a teraz flagi na kijach. Do tego cały czas bardzo dobry doping.
52' Aut na wysokości pola karnego... daleka wrzutka Frączczaka i było groźnie pod bramką gości.
49' Akcja Pogoni... Małecki ambitnie doszedł do piłki, dośrodkowanie niezbyt dokładne, ale jest rzut rożny.
47' Na spalonym Robak.
46' Bez zmian zaczyna się druga połowa.
Wyniki innych spotkań w grupie mistrzowskiej:
Lech Poznań 2 - 0 Ruch Chorzów
Lechia Gdańsk 0 - 1 Wisła Kraków
Zawisza Bydgoszcz 0 - 1 Górnik Zabrze
45' Koniec pierwszej połowy.
45' Sędzia dolicza jedną minutę.
44' Aka z wolnego z boku pola karnego. Płasko... dopada Kun, uderza... dużo szczęścia miał bramkarz Legii.
43' Daniel Łukasik ukarany żółtą kartką.
43' Augusto uderza z 10 metrów - świetnie broni Janukiewicz.
41' Każdy najmniejszy faul na zawodniku Legii kończy się gwizdkiem sędziego...
40' Gromkie: Pajace!!! - niesie się z trybun w kierunku arbitrów.
39' Po raz kolejny Portowcy próbują atakować, ale znów lepsi byli obrońcy warszawskiego drużyny.
38' Korner dla Portowców. Głupia strata...
35' Murawski... Aka w pole karne w kierunku Robaka, ale wybijają defensorzy Legii.
33' Kosecki do Orlando Sa... strzał... na róg wybija Janukiewicz.
32' Drugi korner dla Legii... na szczęście niegroźny.
31' Rzut rożny dla gości... głową wybija Golla.
30' Kun pod bramką Legii... niedokładna próba dośrodkowania.
27' Decyzja arbitra Stefańskiego wzbudzają wiele emocji na trybunach. Na szczęście nie przysparzają one zagrożenia pod bramką Portowców.
25' Oczywiście zapraszamy na nasz Instagram, gdzie są już fotki fantastycznej sektorówki przygotowanej przez kibiców Pogoni:
21' Dla odmiany - szansa dla Legii, ale Orlando Sa nie doszedł do piłki po podaniu Ojamy.
18' Dośrodkowanie i... było blisko. Skakał Frączczak i Dąbrowski... ostatecznie główkował ten drugi, ale nieco ponad bramką!
17' Z trybun wracamy na boisko. Z boku pola karnego Legii przewracany Maks Rogalski.
11' Film z prezentacji największej sektorówki!!!
10' Pięknie!!! Pięknie!!! Pięknie!!!
9' Ambitnie Małecki.
7' Pięknie wyskoczył w polu karnym Marcin Robak, ale golkiper Legii zdołał wybić piłkę do uderzeniu głową napastnika Pogoni.
5' Więcej krzyku Koseckiego niż faktycznego faulu, ale żółtko musi być.
4' Szybka i kontrowersyjna żółta kartka dla Dąbrowskiego.
2' Pięknie - wypełnione sektory i głośny doping od samego początku!