Sędziował: Marcin Borski
Widzów:

Po meczu:
Koniec meczu. Portowcy przegrywają w Łodzi z Widzewem 1:2.
95' Rzut rożny dla Pogoni! Ostatnia szansa - bez zagrożenia.
94' Rogalski na głowę Murayamy i Mielcarz znów broni.
93' Rogalski strzela obok bramki Mielcarza. Było blisko.
90' Rzut roźny dla Pogoni! Hernani uderza głową, ale Mielcarz pewnie broni.
88' Trzecia zmiana w Widzewie. Za Visnakovsa wszedł Melunović.
85' Pięć minut plus doliczony czas mają Portowcy na strzelenie wyrównującej bramki.
84' Ładny strzał Nowaka broni Janukiewicz. Błąd Hernaniego w tej akcji.
83' Widzew od 83 minuty gra w "10". Kaczmarek otrzymał drugą żółtą kartę po faulu na Rogalskim.
81' Znów upomnienie dla piłkarza gospodarzy. Tym razem za faul na Akahoshim ukarany Lafrance.
79' Żółtą kartką ukarany Kaczmarek za faul na Frączczaku.
76' Strzał Visnakovsa obok bramki Janukiewicza.
Zmiana w Widzewie. Aleksiejs Visnakovs wszedł za Rybickiego.
73' Dąbrowski ukarany żółtą kartką za faul na Visnakovsie. Pachniało czerwoną kartką.
71' Portowcy jeśli chcą wywalczyć chociaż remis muszą częściej atakować na bramkę łodzian.
70' Pierwsza zmiana w Widzewie. Za Batrovicia wszedł Leimonas.
68' Rzut wolny dla Pogoni z 32 metrów. Rogalski uderzył mocno a piłka trafiła w poprzeczkę bramki Mielcarza. Szkoda szkoda.
Piłka trafiła jeszcze w pole karne i bramkarz Widzewa musiał interweniować.
66' Trzecia zmiana w Pogoni. Za Pietruszkę wszedł Golla.
65' Brakuje emocji przy al. Piłsudskiego.
59' Tchami przewrócony w polu karnym. Sędzia Borski nakazał grać dalej.
54' Tchami ukarany żółtą kartką.
49' Mamy szybą odpowiedź! Lafrance tym razem trafia do bramki rywala i mamy 2:1! Błąd obrony Pogoni i zawodnik z Haiti pokonuje Janukiewicza!
48' GOOL dla Pogoni! Samobójcza bramka Lafranca!
Bąk podał do Akahoshiego, Japończyk dośrodkowuje tuż przed bramką Mielcarza. Piłka odbiła się od Lafrance i wpadła do siatki Widzewa!
46' Druga zmiana w Pogoni. Za Ouedraogo wszedł Rogalski. W Widzewie bez zmian.
Jeśli piłkarze Pogoni chcą rozstrzygnąć mecz na swoją korzyść muszą zdecydowanie podkręcić tempo meczu. Jak widać próby dalekich podań, czy dośrodkowań do Marcina Robaka nie przyniosły groźniejszych sytuacji. Niewidoczni są też Bąk, czy Akahoshi.
Portowcy zaliczają w pierwszej połowie dużo strat i niecelnych podań. Chyba nie takiego scenariusza oczekiwał Dariusz Wdowczyk.
W drugiej połowie na swoją szansę będą czekać m.in. Rogalski, Kort i Wiśniewski.
45' Koniec pierwszej połowy! Portowcy przegrywają 1:0 i muszą zdecydowanie poprawić swoją grę.
43' Batrović podawał do Visnakovsa w pole karne. Napastnika Widzewa uprzedził Janukiewicz.
41' Portowcy za wolno, przewidywalnie próbują rozgrywać piłkę. Nie przynosi to żadnego skutku.
39' Kolejne uderzenia Batrovicia, znów niecelnie nad poprzeczką bramki
37' Tchami blisko pokonania Mielcarza. Dośrodkowywał Bąk a Kameruńczyk próbował głową pokonać bramkarza gospodarzy. Piłka chyba odbiła się jeszcze od Stępińskiego.
35' Kolejny rzut rożny dla gości!
34' Pierwsza zmiana w ekipie Portowców. Za Ławę wszedł Tchami. Dariusz Wdowczyk surowo ocenił grę pomocnika.
32' Tchami szykuje się do wejścia na boisku. Będzie zmiana w Pogoni!
30' Ouedraogo podawał w pole karne do Hernaniego. Mielcarz na posterunku.
29' Rzut roźny dla Pogoni.
28' Strzał Batrovicia i piłka wysoko nad poprzeczką.
20' Gol da Widzewa!!! Po zamieszaniu w polu karnym, strzału Nowaka i obronie Janukiewicza, błędzie Ławy, który nie trafił czysto w piłkę, ta trafia do Visnakovsa. Napastnik łodzian nie pilnowany kieruje piłkę do siatki i mamy 1:0!
14' Akahoshi dośrodkowuje do Robaka na 10 metr przed bramką Mielcarza. Sędzią jednak dopatrzył się pozycji spalonej napastnika Dumy Pomorza.
13' Jak na razie Widzew jest groźniejszy i od kilku minut przejął inicjatywę.
11' Batrović przed świetną okazją do strzelenia bramki. Zawodnik gospodarzy minął najpierw Ouedraogo, potem Dąbrowskiegi i Ławę i oddał strzał tuż obok słupka bramki Janukiewicza.
7' Po rzucie wolnym, zamieszanie w polu karnym, piłka trafiła pod nogi Okachiego, który uderza po ziemi z 17 metrów tuż obok słupka bramki Pogoni.
6' Rzut wolny dla Widzewa po faulu Ławy. 32 matery do bramki Janukiewicza.
3' Uderzenie Akahoshiego z lewego rogu pola karnego. Piłka przeleciała nad poprzeczką bramki Mielcarza.
1' Mecz rozpoczęli gospodarze. Widzew na czerwono, Portowcy na biało.
0' Sędzia dolicza 5 minut do końca meczu.
Przed nami mecz 15. kolejki T-Mobile Ekstraklasy pomiędzy Widzewem Łódź i Pogonią Szczecin.
Faworytem są Portowcy, którzy jeszcze na wyjeździe nie przegrali! Widzew z kolei potrzebuje punktów żeby wydostać się ze strefy spadkowej.