Sędziował: Paweł Raczkowski
Widzów: 4 815

Fotorelacja:   Zdjęć: 84     autor: Arat

90' Koniec meczu.
90' Kontra Pogoni... zapowiadało się nieźle, ale na koniec piłkarze Pogoni zwyczajnie przekombinowali.
90' Sędzie dolicza trzy minuty.
89' Znów Budka i tym razem rzut rożny.
88' Faulowany Traore.
86' Mały Budka-Show! Najpierw minimalne niecelny strzał z dystansu, a po chwili kolejna okazja, w której zabrakło jedynie nieco więcej dokładności.
83' Groźnie pod bramką Pogoni. Z linii bramkowej piłkę wybił Pietruszka.
81' Mateusz Lewandowski opuszcza boisko. W jego miejsce wchodzi Robert Kolendowicz.
Zmiana także w drużynie gości. W miejsce Dariusza Łatki wszedł Damian Szczęsny.
80' Bartosz Ława huknął z dystansu - ładnie, ale minimalnie niecelnie.
79' Obrońcy Pogoni nie musieli się wysilać by Ireneusz Jeleń stracił piłkę. Kibice z krytej pocieszają zawodnika gości skandujac: Irek, Irek!
78' Edi Andradina oddaje kapitańską opaskę Bartoszowi Ławie.
76' Żółta kartka dla Macieja Dąbrowskiego.
75' Rzut rożny dla gości.
74' Bardzo niecelny strzał z dystansu w wykonaniu Ziajki
69' GOL !!! Akahoshi mija obrońców gości i doskonale dośrodkowuje do Adriana Budki, a ten technicznym uderzeniem pokonał bezradnego golkipera Podbeskidzia.
68' Brawa żegnają strzelca bramki Adama Frączczaka. W jego miejsce Mouhamadou Traore.
67' Dośrodkowanie Aki, Edi głową i... słupek!!!
64' Odważne Pernisa zażegnuje niebezpieczeństwo.
63' Dośrodkowanie Hricki na głowę Lewandowskiego, ale ten został poturbowany przez obrońcę gości.
60' Zmiany w drużynie Podbeskidzia zwiększyły siłę ofensywną drużyny - przed chwilą szansę miał Ireneusz Jeleń, ale piłka po jego strzale głową przeleciała nad poprzeczką.
55' Bez zagrożenia pod bramką gości.
55' Rzut rożny dla Pogoni.
54' Frączczak, Frączi... minął jednego obrońcę, ale z drugim nie poszło tak łatwo.
53' Kolejny żółty kartonik - ukarany Liran Cohen.
52' Kolejny faul Damiana Łatki i w końcu zarobił na żółtko.
50' Faulowany Edi wstaje, trzyma się za plecy, a sędzia nie przerwał gry.
46' Podwójna zmiana w drużynie Podbeskidzia rozpoczyna drugą połowę.
Kamila Adamka zmienia Liran Cohen, a za Roberta Demjana wchodzi Fabian Pawela.
45' Koniec pierwszej połowy.
45' Sędzia dolicza jedną minutę.
43' Żółta kartka dla wkurzonego Sławomira Cięciały.
39' GOL !!! Dośrodkowanie Ediego z narożnika boiska, Zajac źle ocenia trajektorię lotu piłki i tylko muska ją palcami. Futbolówka spada prosto pod nogi Frączczaka, który z bliskiej odległości pakuje ją do bramki.
35' Prostopadłe podanie Mateusza Lewandowskiego, do Edi, który w wyśmienitej okazji przestrzela z pięciu metrów!
34' Zablokowany strzał Rogalskiego, druga szanse, ale tym razem dośrodkowanie też nie wyszło tak jakby chciał zawodnik Pogoni.
33' Faulowany Edi.
31' Zagranie Aki zablokowane i mamy rzut rożny.
30' Kiks Rogalskiego, który miał uderzać z dystansu na bramkę, a w efekcie podał do Adriana Budki.
28' Przemysław Pietruszka ładnie minął obrońców Podbeskidzia ale zabrakło wykończenia akcji.
27' Na spalonym zawodnik gości.
22' Zagranie ręką Dariusza Łatki w środku boiska.
21' Na nisko Edi posyła piłkę i ta trafia w zawodnika gości.
21' Faulowany Adam Frączczak. Tym razem odległość od bramki jest nieco większa.
20' Faulowany Przemysław Pietruszka. Rzut wolny z około 35 metra... Maksymilian Rogalski... tuż nad poprzeczką!
19' Tym razem błąd golkipera Podbeskidzia, ale piłkę tuż z przed linii bramkowej wybił, któryś z obrońców gości.
18' Podanie za pole karne do Budki, ten zagrywa w pole karne, ale interwencja Zajac wyjaśnia wszystko.
18' Krótko rozegrany korner... i jeszcze raz.
17' Zamieszanie pod bramką gości, ale obrońca wyjaśnia sytuacją wybijając na rzut rożny.
16' Znów interweniować musiał Pernis.
15' Groźna akcja gości. Robert Demjan podawał do Kamila Adamka, który stanął sam na sam z bramkarzem Pogoni. Na szczęście strzał pomocnika Podbeskidzia minął poprzeczkę... w tej samej chwili sędzia przerwał akcję dopatrując się pozycji spalonej.
14' Maciej Dąbrowski walcząc o piłkę fauluje zawodnika gości.
13' Maksymilian Rogalski korzysta z pomocy masażystów.
12' Frączczak, Frączczak i bardzo słaby strzał, który pewnie wyłapuje Richard Zajac.
11' Kibice ze wszystkich sektorów skandują jedno hasło: Nowy stadion dla Szczecinie!
10' Faulowany Lewandowski.
9' Niestety dośrodkowanie Ediego okazało się zbyt głębokie.
8' Akahoshi wywalczył rzut rożny.
7' Na spalonym Adam Frączczak.
3' Zaskakujący strzał Zajki - na szczęście minął słupek bramki Pogoni.
1' Rozpoczęła Pogoń.