Widzów: 4 717

Fotorelacja:   Zdjęć: 47     autor: Arat

Minutówka:

90' Koniec meczu.
90' Zółta kartka dla Kolendowicza.
90' Kontra Pogoni, ale Aka podając do Do Vuka trafia w plecy obrońców.
90' Bardzo niecelny strzał Szałka z dystansu.
90' Sędzia dolicza minut.
89' Ogromne zamieszanie pod bramką Pogoni.
89' [ Za dyskusję z sędzią ukarany Opałacz.
86' Piękna akcja Sotirovicia i Kolendwoicza zakończona płaskim podaniem pod bramkę wybitym na rzut rożny. Po kornerze Melon pewnie łapie piłke.
85' W odpowiedzi nasi kibice wzmocnili swój doping.
84' Flota rzuciła się do ataku.
83' Skurcze złapały Frączczaka.
82' Głową uderza Shalamberidze, ale obok bramki Janukiewicza.
80' Wzmaga się doping szczecińskich kibiców.
78' Strzał z dystansu Ławy za pola karnego łapie Melon.
77' Kontra Pogoni, ale faulowany Edi. Żółta kartka dla Opałacza.
74' Wymuszona zmiana w drużynie Pogoni. Mateusz Szałek zmienia Wojtka Gollę.
72' Urazu nabawił się Golla.
71' Korner dla Floty. Pewnie łapie Janukiewicz.
69' Vuk do Kolendy, ale na spalonym zawodnik Pogoni.
65' W polu karnym Pogoni leży Udarević.
63' Jednego napastnika żegnają brawa, drugiego witają gwizdy.
62' Zmiana także w druzynie Pogoni. Vuk Sotirović zmienia Donalda Djousse.
60' Podwójna zmiana w drużynie Floty. Tomasza Ostalczyka zmienia Paweł Bielecki, a za Damiana Misana wszedł Wojciech Okińczyk.
59' Ładnie Kolenda próbował powalczyć w polu karnym.
55' GOL !!! Rzut rożny w wykonaniu Aki i Williams pakuje głową pakuje piłkę do bramki.
53' Pierwsza zmiana w drużynie Floty. Koba Shalamberidze zmienia Radosława Jasińskiego.
52' Kontra Pogoni. Wychodzi Ława, podanie do Ediego i długie podanie do Donalda. Szkoda, że ten na gigantycznym spalonym.
51' Rzut rożny dla Floty.
49' Szybka akcja Pogoni i strzał Djousse w boczną siatkę.
48' Fatalny błąd Williamsa na szczęście Flota nie chciała go wykorzystać.
47' Na spalonym Pogoń.
46' Początek drugiej części spotkania.
46' 46 - Przemysław Pietruszka opuścił boisko. W jego miejsce wszedł Robert Kolendowicz.
45' Koniec pierwszej połowy.
44' Sędzia dolicza dwie minuty.
43' Niecelne dośrodkowanie Ediego.
42' Zamiast wyjść z kontrą Frączczak podaje do tyłu do Hernaniego.
41' Bez pomysłu. Piłka rozgrywana między stoperami Pogoni i strata, bo nie ma komu podać.
39' Djousse wraca na boisko i fauluje Chyłę.
38' Pogoń nadal w 10.
37' I kolejny zmarnowany rzut wolny.
37' Przez chwilę gramy w osłabieniu po faul na Donaldzie.
36' Jak do tej pory cztery rzuty rożne i pięć wolnych miała Pogoń. Po jedynie dwóch zdołała oddać strzał na bramkę. Nie umiemy wykorzystać nawet stałych fragmentów gry?
32' Rzut rożny. Kolejny stały fragment gry zmarnowany przez Pogoni.
31' Kontra Pogoni przerwana faulem na Donaldzie.
29' Chyba lepszy byłby strzał Ławy, niż takie dośrodkowanie Ediego z rzutu rożnego.
28' Ława mógł dobiec do piłki bez problemu, ale pozwala jej opuścić boisko.
26' Wysoki pressing Donalda.
23' Dziwne zagranie z wolnego przed pole karne do Goll, ten z powrotem pod bramkę gości, strzela Ława, ale sędzia wcześniej odgwizduje spalonego.
22' Z boku pola karnego faulowany Djousse. Żółta kartka dla Udarevicia.
21' Niecelny strzał Pietruszki.
17' Wolny dla Pogoni. Piękne uderzenie Ediego tuż przy słupku łapie Melon.
15' Niebezpiecznie pod bramka Janukiewcza. Po wrzucie z autu w pole karne bramkarz Pogoni wychodzi z bramki i mija się z piłką, którą o mały włos do bramki nie wpakował zawodnik Floty.
13' Ława głową obok bramki po dośrodkowaniu Djousse.
13' [Z] Faulowany wychodzący z akcją Edi. Żółta kartka dla Chyły.
11' Bez pomysłu na grę. Nawet Aka mając piłkę w polu karnym dośrodkowuje do... nikogo.
9' Zaczynamy grać bez pomysłu. Długa piłka z własnej połowy i może dobiegnie do niej Djousse, może nie będzie spalonego, może...
5' Wybija Ława. Kontra Pogoni. Donald wychodzi sam na sam, ale nie dobiega do piłki muśniętej przez obrońcę Floty.
5' Rzut rożny dla Floty.
4' Dośrodkowanie z kornera Ediego i strzał Nolla głową... nad poprzeczką.
4' Rzut wolny w wykonaniu Ediego. Głową na róg wybija zawodnik Floty.
3' Za mocno dośrodkowuje Pietruszka, ale silny wiatr sprawia, że piłka nie opuszcza boiska.
2' Hernani popycha Misana.
2' Flota na połowie Pogoni.
1' Rozpoczęli Portowcy.
W bordowych koszulkach i granatowych spodenkach Pogoń. W biało-niebieskich strojach Flota,