Sędziował: Tomasz Radkiewicz (Łódzki ZPN)
Widzów: 4 500

Fotorelacja:   Zdjęć: 65     autor: Arat

Fotorelacja:   Zdjęć: 39     autor: Konrad

90' Koniec spotkania.Zasłużone zwycięstwo Pogoni.
90' Sędzia dolicza trzy minuty.
89' Rożny dla Pogoni.
87' Ława ukarany żółtą kartką.
85' Z dystansu Ława... było blisko.
84' Korkuć prosto w mur.
83' Faulowany Kosiorowski - wolny dla Dolcanu.
81' Faul Rogalskiego - sędzia tylko upomina pomocnika Pogoni.
Za Olgierda Moskalewicza wchodzi Maciej Ropiejko.
79' Rzut rożny dla gości.
78' Moskalewicz do Ławy... kółeczko i odegranie do Pietrszuki. Bardzo silne i bardzo niecelne podanie uderzenie pomocnika Pogoni.
76' Gorąco pod bramką Dolcanu.
72' Rzadko zdarza się, żeby kibice nagradzali oklaskami decyzję sędziego. Jednak w przypadku Marcina Stańczaka, który próbował wymusić rzut karny decyzja była jak najbardziej słuszna.
71' Było blisko, ale sędzia dopatrzył się faulu na bramkarzu.
70' Korner dla Pogoni. Moskalewicza ubiega obrońca Dolcanu i mamy drugi korner.
67' Z boiska szedł Patryk Kubicki. W jego miejsce wszedł Jacek Gabrusiewicz.
66' Rajd Mysiaka i strzał na bramkę - piąstkuje Humerski.
65' Z rożnego dogrywał Pietrszuka. W polu najbliżej był Mysiak, ale minimalnie przestrzelił.
62' GOL !!! Świetne wejście na boisko Piotra Petasza. Dogranie Bartosza Ławy w pole karne, tam głową strzela Petasz i mamy 3:0.
61' Roberta Mandrysza zmienia Piotr Petasz. Gwizdy żegnają syna byłego szkoleniowca Pogoni.
60' Golkiper Pogoni wraca do gry.
59' Urazu nabawił się Radosław Janukiewcz.
57' Rajd Piotra Prędoty środkiem pola... kończy się na odegraniu do Łukasza Matuszczyka i niecelnym dośrodkowaniem.
54' Pogoń tak niedokładnie konstruuje atak, że do piłki dopada Stańczak i atomowym uderzeniem posyła bramkę... w banery reklamowe za bramką Pogoni.
53' Z dystansu próbował Stańczyk...
51' Mysiak przy piłce... zdecydował się na strzał zza pola karnego, jednak znów zabrakło celności.
50' Na boisku leży Piotr Kosiorowski... coś często kładą piłkarze z Ząbek.
46' W drużynie gości Piotr Gawęcki zmienił Patryka Koziara.
W jedenastce Pogoni za Roberta Kolendowicza wszedł Przemysław Pietruszka.
45' 3:0... nie, niestety Moskalewicz nie wykorzystał podania od Kolendowicza.
45' Sędzia dolicza jedną minutę.
41' GOL !!! Podanie wzdłuż linii Roberta Kolendowicza. Do piłki dopada Maciej Mysiak, który silnym strzałem posyła piłkę między nogami bramkarza gości.
39' Podanie do Mysiaka, ten przyjmuje na klatę i strzela... powiedzmy, że w kierunku bramki Dolcanu. Pomysł był dobry, ale wykonanie fatalne.
38' Na spalonym Moskalewicz.
36' Za kontuzjowanego Tomasza Ciesielskiego wszedł Mariusz Unierzyski.
34' Żółta kartka dla Dariusza Dadacza (za dyskusje z sędzią).
33' Poważny uraz Tomasza Ciesielskiego.
30' Po starciu z Kolendowiczem ucierpiał Piesio.
28' Maciej Mysiak słusznie domaga się rzutu rożnego - sędzia decyduje jednak inaczej.
26' Faul Roberta Mandrysza na Grzegorzu Piesio. Z rzutu wolnego uderzał Patryk Koziara. Janukiewicz bez problemów łapię piłkę.
25' Robert Kolendowicz z lewej strony. Próba dośrodkowania... obrońca wybił na róg.
22' Rajd Maksymiliana Rogalskiego prawą stroną boiska. Podanie wzdłuż linii końcowej... zabrakło niewiele by Bartosz Ława znów wpisał się na listę strzelców.
20' Stańczyk z dystansu... bardzo niecelnie.
18' Portowcy starają się pójść za ciosem i podwyższyć prowadzenie. Na razie z mizernym skutkiem.
13' GOL !!! Znakomite podanie Marcina Nowaka w pole karne. Do piłki "dolatuje" Bartosz Ława i z ostrego kąta posyła piłkę do bramki, obok zaskoczonego bramkarza Dolcanu.
11' Obudzili się piłkarze Dolcanu. Po strzale Grzegorza Piesio interweniował Radosław Janukiewicz.
9' Znów wybija Nowak, ale tym razem piłka nie opuszcza boiska.
8' Pierwszy korner dla gości.
7' Gra toczy się głównie na połowie rywali Pogoni. Wynika to jednak z ich słabej dyspozycji, niż dominacji Portowców.
5' Na boisku leży Marcin Stańczyk.
2' Podanie ze środka pola Olgierda Moskalewicza do Roberta Kolendowicza, który był blisko zdobycia bramki. Skończyło się na serii dwóch rzutów rożnych. Po drugim z nich piłkę końcówkami palców wybijał Krzysztof Humerski, jednak futbolówka i tak odbiła się od poprzeczki.
1' Rozpoczęli Portowcy.
0'
0' Po interwencji Marcina Nowaka mamy drugi rzut rożny.