www.pogononline.pl www.pogononline.pl
top_3
top_2
 
Gryf
Felietony
Turniej kibiców Pogoni w Myśliborzu !
Wykorzystując przerwę w rozgrywkach ligowych kibice Pogoni z Fan Clubu Myślibórz zorganizowali weekendowy, drugi już w historii "Turniej Kibiców Pogoni". Przez 2 dni na obiektach Osadnika Myślibórz położonych nad pięknym jeziorem we wspaniałej atmosferze bawiło się kilkadziesiąt osób. W turnieju wzięło udział 7 zespołów, czyli aż o 3 więcej niż w pierwszej edycji. Rozgrywki rozpoczęły się w sobotę o godz. 12, a przystąpiły do nich następujące zespoły:

- FC Myślibórz I
- Vegas Pub Myślibórz
- 100% Ekipa Gryfino
- Młode Wilki
- Pogoń Walcząca
- Pogoń Fans
- Naleśniki

Sobotnie rozgrywki okazały się bardzo wyczerpujące, ponieważ każda z drużyn tego dnia rozegrała aż 6 spotkań systemem 2x15 min, co daje w sumie 3 godziny przebywania na boisku ! Spotkania były bardzo zacięte, a sędziowie często musieli odgwizdywać faule lub nawet sięgać do kieszonki po żołte lub czerwone kartoniki. Zdarzały się też pomyłki arbitrów - jednak uczestnicy turnieju nastawieni byli nie tyle na wynik sportowy, co na dobrą zabawę, stąd też wszelkie kontrowersje szybko były wyjaśniane. Zespoły prezentowały wyrównany poziom gry, a kondycji fizycznej można było pozazdrościć zawodnikom Pogoni Walczącej, którzy ze względu na obecność na spotkaniu III-ligowych rezerw Pogoni Szczecin z rezerwami Lecha Poznań, na turniej dojechali dopiero ok. godziny 14 i zmuszeni byli nadrabiać kilka spotkań grając mecz za meczem. Ostatni pojedynek pierwszego dnia turnieju zakończył się dopiero ok. godziny 19. Na wieczór zaplanowana została impreza w jednym z myśliborskich ogródków piwnych położonych tuż nad jeziorem. Zabawa fanów Pogoni z Myśliborza, Gryfina i Szczecina trwała do późnych godzin nocnych. Swoją obecnością zaszczyciły nas również 2 fanki warszawskiej Legii, którym dziękujemy za przyjęcie zaproszenia. Dokładnie na niedzielne południe zaplanowany był ciąg dalszy turnieju, czyli dodatkowe spotkania o poszczególne miejsca systemem Play-Off, jednak wyczerpujące sobotnie pojedynki oraz skutki wieczornej integracji dały znać o sobie i wszystkie drużyny zgodziły się na ustalenie kolejności wg. sobotnich rozgrywek grupowych, w których najwięcej punktów zdobyła 100% Ekipa Gryfino wygrywając tym samym drugą edycję turnieju ! Drugie miejsce przypadło zespołowi Pogoń Fans, a trzecie, w związku z nie pojawieniem się na dekoracji przedstawiciela "Naleśników", zostało przyznane drużynie Młode Wilki. Pierwsze trzy zespoły otrzymały pamiątkowe puchary. Niedzielne popołudnie wszystkie ekipy spędziły na odpoczynku oraz wspólnym plażowaniu nad pięknym myśliborskim jeziorem. Należy dodać, że impreza była perfekcyjnie zorganizowana, za co należą się wielkie brawa i podziękowania dla organizatorów. Wyjeżdżając otrzymaliśmy zapewnienie, że za rok odbędzie się trzecia edycja turnieju, co wprawiło nas w bardzo dobre nastroje.

Poniżej prezentujemy końcową klasyfikację zespołów (liczba zdobytych punktów i bilans bramkowy) oraz fotorelację z tej imprezy !

1. 100%EG 13 pkt  15–5
2. Pogoń Fans 12 pkt  13-4
3. Naleśniki 10 pkt  5–4
4. Młode Wilki 9 pkt  6-8
5. Pogoń Walcząca 7 pkt  8-13
6. Vegas Pub Myślibórz 6 pkt  6-9
7. Myślibórz I 4 pkt  1-9

 Fotorelacja (67 zdjęć)

Autor: ali
Data: poniedziałek, 16 sierpnia 2004 r., godz: 00:00
Źródło: własneBrak komentarzy do tego artykułu. Może dodasz swój?Komentarze służą do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.
Zastrzegamy sobie jednak prawo do usuwania, modyfikowania wybranych komentarzy.

  (p) 2000 - 2023   Gryf
© Pogoń On-Line
  Gryfdesign by: ruben 5px redakcja | współpraca | ochrona prywatności