www.pogononline.pl www.pogononline.pl
top_3
top_2
 
Gryf
Felietony
Opinie portowców przed rozpoczęciem rozgrywek
Leszek Pokorski, kierownik zespołu
- To będzie przyjemna runda dla Pogoni. Nie grozi nam spadek, a do tego nikt nie wierzy w to, że możemy coś zwojować. Ale w naszej zgodnej ocenie jesteśmy w stanie sprawić niejedną niespodziankę. Chciałbym, żebyśmy na koniec sezonu byli w tabeli wyżej, niż jesteśmy obecnie.

Dariusz Dalke, masażysta
- Wiadomo, jak wielkie kłopoty mieliśmy w całym okresie przygotowawczym i przez co przeszliśmy. Jednak wierzę w chłopaków, liczę że pokażą swój charakter i będą walczyć. Chciałbym, by ta walka zakończyła się trzecim czy czwartym miejscem. To jest w naszym zasięgu. Uważam, że jesteśmy dobrze przygotowani do ligi. Najważniejsze, by kibice byli zadowoleni z naszej gry i liczniej odwiedzali nasz stadion.
Sobie życzę jak najmniej pracy i aby kontuzja Bartka Ławy okazała się ostatnią, jaka przytrafiła się piłkarzowi Pogoni
.

Jerzy Orłowski, drugi kierownik zespołu
- Nastroje przed pierwszym meczem są bojowe, zresztą będą takie przed każdym innym spotkaniem. Zagramy o zwycięstwo, ale trudno teraz powiedzieć, co nam wyjdzie. Walczyć będziemy o jak najwyższą lokatę, a według mnie piąte miejsce sprawiłoby nam wszystkim dużą satysfakcję. Nie mówimy o naszych szansach na wyższe miejsca. Przecież kilka klubów jest od nas silniejszych kadrowo i organizacyjnie. To jednak tylko teoria. Rozgrywki mogą się potoczyć zupełnie inaczej, z korzyścią dla nas.

Siergiej Szypowski, drugi trener
- Chciałbym, żebyśmy dokonali czegoś nieprawdopodobnego, a co byłoby głośne w Polsce. Pokonanie Legii, Amiki czy Wisły byłoby taką sprawą. Ktoś powie, że nie mamy szans. Mamy. Meczem w Katowicach rozpoczynamy walkę o jak najwyższą pozycję w tabeli. Jest szansa na start w europejskich pucharach. To jest marzenie, ale...

Stanisław Mazuro, masażysta
- Najważniejsze, aby ta runda nie była gorsza niż jesienna. I gdy na zakończenie rozgrywek będziemy się tym mogli pochwalić, to dobrze. Niespodzianki? Na te zawsze czekamy i myślę, że i wiosną kilka sprawimy.

Maciej Stolarczyk, obrońca Pogoni
- Piłka nożna to tylko sport i wszystko się może zdarzyć. Obserwatorzy skazują nas na odległe lokaty, ale my nie mamy zamiaru położyć się przed silniejszymi rywalami. W każdym spotkaniu będziemy grać o zwycięstwo, a pokonać nas nie będzie łatwo. Czym lepszy wynik zespołu, tym lepsze samopoczucie.

Sławomir Olszewski, pierwszy bramkarz
- Najważniejsze to dobrze zacząć. Jedziemy do Katowic nie przegrać i przed tym spotkaniem jesteśmy optymistami. Nigdzie nie jest napisane, że jesteśmy skazani na ledwie szóste miejsce. Kto tak uważa - myli się. Gramy o coś więcej.

Paweł Skrzypek, obrońca
- Sobie życzę dużo zdrowia i aby zakończył się dla mnie pechowy okres kontuzji. Zdrowia życzę również wszystkim w Pogoni. Drużynie życzę też zajęcia miejsca w pierwszej trójce. Klubowi natomiast życzę, aby rozwiązały się już problemy, które przez ostatni rok nie pozwalały dobrze funkcjonować.

Autor: -
Data: piątek, 1 marca 2002 r., godz: 00:00
Źródło: Gazeta WyborczaBrak komentarzy do tego artykułu. Może dodasz swój?Komentarze służą do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.
Zastrzegamy sobie jednak prawo do usuwania, modyfikowania wybranych komentarzy.

  (p) 2000 - 2023   Gryf
© Pogoń On-Line
  Gryfdesign by: ruben 5px redakcja | współpraca | ochrona prywatności