www.pogononline.pl www.pogononline.pl
top_3
top_2
 
Gryf
Felietony
Czy Pogoń to Pogoń?!?!
Gdy oglądałem ostatni mecz Pogoni z Amicą Wronki i podziwiałem wspaniała grę naszych zawodników pomyślałem czy Pogoń nie mogła by dojść do takich wyników mając w swoim składzie wyłącznie swoich wychowanków. Osobiście nie jestem zwolennikiem pana Bekdasa i niektórym może się to nie spodobać lecz gdyby spojrzeć ilu zawodników związanych wcześniej z naszym klubem na dobre i na złe sprzedał nasz „sponsor”, to można by było zebrać „ekipę” przynajmniej na środek naszej ekstraklasy. Pierwszym i chyba najlepszym dowodem jest nasz ukochany bramkarz Radek Majdan który tak wiele zrobił dla naszego klubu po to by teraz strzec bramki w jakimś średniaku Ligi Tureckiej, czy Pan Bekdas nie mógł poczekać ze sprzedażą moim zdaniem najlepszego bramkarza naszej Polskiej Ligi ? by później znaleźć mu godny klub na zachodzie Europy ?! odpowiedź oczywiście brzmi tak lecz nasz dobrodziej z Turcji nie myśli o zawodnikach tylko o swojej i tak nie pustej kieszeni. Następnym przykładem jest okrutnie potraktowany Dariusz Szubert, po powrocie z Belgii, Dariusz miał na pewno jakieś propozycje z bogatszych klubów naszej ligi lecz wybrał swój klub Pogoń, chyba nikt nie zapomni tej bramki z Groclinem bezpośrednio z rzutu rożnego która dała nam wtedy trzy punkty. Takich rzeczy się nie zapomina i wierzę że Darek jeszcze do nas wróci oczywiście jeżeli pan Bekdas wyjedzie ze Szczecina. Kolejni piłkarze to:
Dariusz Dźwigała wyjazd to Turcji …
Grzegorz Mielcarski wyjazd do Grecji …
Lecz są tez dobre strony wyjazdów niektórych piłkarzy np.:
Brasilia który „wiąże krawaty lewą nogą w Energie Cottbus ,
Ferdinand ChFon który bryluje szybkością w Union Berlin ,
To są tylko jednostki a w dodatku piłkarze z poza naszych granic czy nasz ukochany Klub doczeka się prezesa który będzie potrafił rządzić i dzielić?!? Oby tak!

Autor: Banan
Data: sobota, 13 października 2001 r., godz: 00:00Brak komentarzy do tego artykułu. Może dodasz swój?Komentarze służą do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.
Zastrzegamy sobie jednak prawo do usuwania, modyfikowania wybranych komentarzy.

  (p) 2000 - 2023   Gryf
© Pogoń On-Line
  Gryfdesign by: ruben 5px redakcja | współpraca | ochrona prywatności