www.pogononline.pl www.pogononline.pl
top_3
top_2
 
Gryf
Felietony
Odpowiedź redakcji Pogoń SportNet
Po zapoznaniu się z Pańskim listem, stwierdzamy, że wymienione przez Pana uwagi nie mają miejsca. Żaden z naszych redaktorów nie znalazł przykładu kopiowania jakiegokolwiek artykuł z Pańskiej strony. Oczekujemy dowodów, że sytuacja, którą opisał Pan w swoim piśmie zaistniała. Liczę na to, że jest Pan wstanie udowodnić nam plagiat. Ze swojej strony zapewniamy, że informacje, które ukazują się w serwisie Pogoń SportNet, są starannie wyszukiwane przez redaktorów tutaj pracujących.

Dzięki długoletniej działalności serwisu nawiązaliśmy liczne kontakty z dziennikarzami nie tylko szczecińskimi, którzy przekazują nam informacje na tematy związane z Pogonią Szczecin. Wiele artykułów zawdzięczamy również naszym czytelnikom, którzy poprzez komentarze lub bezpośrednio do redaktorów podsyłają pomysły na tzw. „newsy”.

Bardzo nas dziwi, że to pan mówi nam o „profesjonalizmie”. Chcielibyśmy zauważyć, że nieustające ataki na naszą stronę na łamach Pańskiego serwisu nie służą niczemu. Zapewniam pana, że publikując pisma przesłane do nas nowych czytelników Panu nie przybędzie. „ Profesjonalnym” zachowaniem redaktorów PogonOnline.pl można również nazwać krytykowanie naszego serwisu na łamach forum, które znajduje się na Pańskiej stronie.

W związku z nadchodzącymi Świętami Bożego Narodzenia, oraz Nowym Rokiem życzymy całej redakcji PogonOnline.pl, aby bardziej zwracała uwagę na swój serwis, aniżeli wyszukiwała błędów u „konkurencji”. Za Pana pośrednictwem, chcielibyśmy również złożyć życzenia zdrowych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku czytelnikom Pana serwisu.

Z poważaniem
Redakcja Pogoń SportNet

Autor: -
Data: piątek, 23 grudnia 2005 r., godz: 00:00


Lemur   27 grudnia 2005 r., godz: 12:30

Taki kit to może Pan wciskać osobom, które nigdy nie przeglądały obydwu stron. Skoro na pogoń on-line jest artykuł a na dole podpis- źródło własne, a po kilkunastu minutach na pogoń.v.pl pojawia się identyczny artykuł tylko że dodadzą jakieś zdjęcie i też jest podpis źródło własne, no to chyba coś tu nie gra.


czyz   23 grudnia 2005 r., godz: 17:43

odwiedzam obydwie strony i musze stwierdzic ze online ma swierzsze wiadomosci bardziej wyszukane i czesto potwierdzone a na v.pl czesto widze to co duuzo wczesniej przeczytalem na onlineKomentarze służą do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.
Zastrzegamy sobie jednak prawo do usuwania, modyfikowania wybranych komentarzy.

  (p) 2000 - 2024   Gryf
© Pogoń On-Line
  Gryfdesign by: ruben 5px redakcja | współpraca | ochrona prywatności