www.pogononline.pl www.pogononline.pl
top_3
top_2
 
Gryf
Felietony
Głos kibica
W dniu dzisiejszym do naszej redakcji napłynął list jednego z kibiców, który chce zwrócić uwagę na to, co dzieje się na sektorach 11 i 12.
Oto jego treść:
Droga redakcjo chciałbym poruszyć ważna sprawę apropo dopingu i bezpieczeństwa  na naszym stadionie. Chodzi mi o sektory 11 i 12 gdzie przebywają najwierniejsi i najgłośniejsi kibice na naszym stadionie. Zirytowała mnie sytuacja, która oglądam właśnie na tych sektorach. Problem polega na tym ze przebywają na tych sektorach osoby bardzo młode, które nie są pod opieka dorosłych i dzięki czemu robią tam takie rzeczy jak: palenie papierosów czy przeklinanie. To nie dorzeczne wpuszczanie takich młodych osób na stadion bez dorosłego opiekuna a tym bardziej na sektory 11 i 12 tzw. młyn gdzie czasami jest niebezpiecznie. Sprawę poruszyłem, ponieważ bardzo ta sprawa mnie zirytowała kiedyś na tzw. młyn przychodzi osoby powyżej jakieś granicy wieku. Od kiedy nie ma ochrony przed sektorami 11 i 12 w każdej chwili i kto chce wchodzi tam bez żadnego problemu.Moim zdaniem ochrona, która miałaby tam stać powinna zwracać większa uwagę na to, kto wchodzi na te sektory. Dalsza rada, którą mogę dać to np. sprzedawanie biletów osoba na te sektory od jakieś normy wiekowej ja jestem za 15 rokiem życia. Jeżeli to nic nie pomoże to podczas wejścia na sektor 11 i 12  ochrona powinna sprawdzić wiek młodego delikwenta a jeżeli nie ma przekonania odsyłać ich na sektor obok np. 13 lub 10 (tam są miejsca).
Rozumiem, że klub właśnie najwięcej dochodów za bilety ma właśnie za te 2 sektory (11 i 12) bo przychodzi tam najwięcej kibiców. Lecz to nie dorzeczne wpuszczanie tam aż tak młodych ludzi, którzy dali pokaz swojej próbki wczoraj na meczu Pogoń-Arka podpalając serpentyny.

Autor: -
Data: poniedziałek, 7 listopada 2005 r., godz: 20:26Brak komentarzy do tego artykułu. Może dodasz swój?Komentarze służą do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.
Zastrzegamy sobie jednak prawo do usuwania, modyfikowania wybranych komentarzy.

  (p) 2000 - 2024   Gryf
© Pogoń On-Line
  Gryfdesign by: ruben 5px redakcja | współpraca | ochrona prywatności