www.pogononline.pl www.pogononline.pl
top_3
top_2
 
Gryf
Felietony
Gra prezesów
Chciałbym przedstawić moje zdanie na temat wyników w ostatnich kolejkach naszej ekstraklasy. Możecie się ze mną zgodzić lub nie, ale to jest moje osobiste zdanie.
Otóż patrząc na wyniki ostatniej kolejki żałowałem, że nie zagrałem w Totolotka, gdyż wytypowałem wszystkie wyniki polskiej ekstraklasy. Każdy wynik jaki typowałem mogę krótko uzasadnić. Wisła przegrała we Wronkach z Amicą &Widzew ma już zapewniony byt w I lidze, więc dał 3 punkty potrzebującemu Stomilowi.
Górnik wygrywa w lidze z Polonią, gdyż oddaje Puchar Polski Poloni. W zamian za to Polonia oddaje punkty Górnikowi.
Ruch Radzionków podzielił się punktami ze Śląskiem Wrocław, gdyż punkty są potrzebne obydwóm klubom.
Taka sama sytuacja tyczy się Groclinu oraz Gksu Katowice. Groclin już raczej nie ma szans na Puchar Inetrtoto, a GKS już jest pewny ligowego bytu. Zagłebie Lubin walczy o grę w Pucharze Intrtoto więc Ruch musiał przegrać z Lubinianami. Wszystko jest jasne.
Zostały jeszcze 2 kolejki do końca sezonu. Do zdobycia jest jeszcze 6 punktów. Taka właśnie różnicą jest między pierwsza Wisła a drugą i trzecią Legia i Pogonią. W takiej sytuacji łatwo jest wszystko wykalkulować, więc prezesi :wielkiej trójki&Śmieszy mnie sytuacja, jaka ma miejsce po meczu. Chodzi mi o wypowiedzi piłkarze. Kowalczyk zarzuca kolegom nie przykładanie się do gry a sam nie robi zbyt wiele, Grzybowski zapewnia, że wszystkie mecze są czyste. To jest tak zwane mydlenie oczu.
POLSKA LIGA JEST GRĄ PREZESÓW.

Autor: eMeN
Data: czwartek, 24 maja 2001 r., godz: 00:00Brak komentarzy do tego artykułu. Może dodasz swój?Komentarze służą do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.
Zastrzegamy sobie jednak prawo do usuwania, modyfikowania wybranych komentarzy.

  (p) 2000 - 2023   Gryf
© Pogoń On-Line
  Gryfdesign by: ruben 5px redakcja | współpraca | ochrona prywatności