www.pogononline.pl www.pogononline.pl
top_3
top_2
 
Gryf
Felietony
Idea Ekstraklasa - same wpadki!
Od zeszłej niedzieli na antenie programu TVN możemy oglądać magazyn piłkarski Idea Ekstraklasa. Magazyn ten cieszy się dość dużą popularnością, gdyż można obejrzeć w nim ciekawe akcje i bramki zdobywane w Idea Ekstraklasie. Cel programu jest bardzo słuszny, gdyż popieram całkowicie pokazywanie skrótów z meczy Ekstraklasy w telewizji ogólno dostępnej dla zwykłego człowieka.
Do tej pory mogliśmy obejrzeć 2 odcinki tego jakże ciekawego magazynu piłkarskiego. Jak to zwykle bywa nie obyło się bez wpadek. Niestety większość z nich dotyczy "Dumy Pomorza". 
W pierwszym odcinki mogliśmy podziwiać twór grafików z działu sportowego telewizji TVN. Tworem tym był "niby" herb Pogoni Szczecin. Herb ten przedstawiał złotego koguta albo żyrafę na tle w bordowo granatowe pasy. Herb ten był w ogóle nie podobny do prawdziwego herbu "Portowej 11". W Gazecie Wyborczej możemy przeczytać tłumaczenie działu sportowego TVNu: - Myślałem, że herb był brany ze strony PZPN-u, ale okazało się, że projektowaliśmy go sami. Pamiętam, że Pogoń zmieniała ostatnio swoje logo i myśleliśmy, że tak właśnie wygląda. Jeżeli są jednak jakieś niedociągnięcia, to oczywiście je poprawimy. Osobiście przejrzę wszystkie oficjalne strony klubowe i posprawdzamy, czy mamy prawidłowe emblematy. Jeszcze raz bardzo przepraszam kibiców ze Szczecina za to niefortunne zajście.
To tak zwane niefortunne zdarzenie wywołało małą burze w śród szczecińskich kibiców. Większość kibiców wybaczyła te wpadkę  i liczyła, że to już jest koniec wpadek magazynu Idea Ekstraklasa. Niestety wszyscy się mylili. Co prawda w następnym odcinku  herb Pogoni wyglądał normalnie, ale przydarzyły się kolejne wpadki. Jedna z nich jest fakt przedstawienia Ediego Adradiny jako piłkarza Polonii Warszawa, a Dariusza Dźwigałe jako piłkarza "Dumy Pomorza"  w "Jedenastce kolejki". Oprócz tego z drugiego odcinka tego super magazynu piłkarskiego dowiedziałem się, że Michał Łabędzki znany jest w Polsce jako Przemek Kaźmierczak. Co potwierdzaj słowa: "Przemek Kaźmierczak rozegrał dobre spotkanie i chciał je zakończyć efektownym strzałem z dystansu!" A tu co widzimy.... ! Zamiast Przemka widzimy Michała Łabędzkiego. Ach ci polscy komentatorzy.... Kolejną wpadka drugiego odcinka jest samo zakończenie. Podczas prezentowania meczy 2.Kolejki Idea Ekstraklasy pomieszały im się herby drużyn, miedzy innymi Pogoni Szczecin, Polonii Warszawa i Arki Gdynia.  
To już chyba wszystkie błędy popełnione przez program Idea Ekstraklasa. Miejmy nadzieje, że prezenterzy i cały dział sportu w telewizji TVN przeczyta ten artykuł i postarają się nie popełniać więcej takich głupich błędów, które odstraszają prawdziwych kibiców piłki nożnej w całej Polsce.

Autor: Paweł Wasiluk
Data: niedziela, 31 lipca 2005 r., godz: 00:00
Źródło: własneBrak komentarzy do tego artykułu. Może dodasz swój?Komentarze służą do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.
Zastrzegamy sobie jednak prawo do usuwania, modyfikowania wybranych komentarzy.

  (p) 2000 - 2024   Gryf
© Pogoń On-Line
  Gryfdesign by: ruben 5px redakcja | współpraca | ochrona prywatności