www.pogononline.pl www.pogononline.pl
top_3
top_2
 
Gryf
Felietony
Zapowiedź meczu Górnik Łęczna - Pogoń
Najbliższe trzy spotkania Pogoń rozegra na wyjeździe.
Pierwsze z nich odbędzie się w Łęcznej z tamtejszym Górnikiem. Jesienią w Szczecinie lepsza okazała się Pogoń wygrywając 2:1, bramki zdobyli: Tomasz Parzy i Sergio Batata.
Drużyna Górnika Łęczna po 21 rozegranych spotkaniach plasuje się na szóstym miejscu z 28 punktami. W rundzie wiosennej podopieczni Bogusława Kaczmarka jeszcze nie przegrali, odnosząc 4 zwycięstwa (m.in. Odrą Wodzisław 5:0, Wisłą Płock 3:2) i 4 remisy (m.in. z Wisłą Kraków 2:2, Polonią Warszawa 1:1).
W ostatnim spotkaniu Górnik w Zabrzu pokonał swojego imiennika 3:0 po bramkach Remigiusza Jezierskiego, Sebastiana Szałachowskiego i Andrzeja Kubicy. Górnik do tego meczu przygotowywać się będzie na zgrupowaniu w Nałęczowie.
Pogoń z trzema punktami mniej od Górnika zajmuje 11 pozycje w tabeli. Po ostatnim wygranym ligowym meczu z Wisłą Płock 2:0, w Szczecinie doszło do zmiany trenera. Bohumila Panika zastąpił Bogusław Pietrzak prowadzący dotychczas szczecińskie rezerwy grające w III lidze. Miał on już możliwość debiutu na trenerskiej ławce w środowym pojedynku pucharowym z krakowską Wisłą, który zakończył się bezbramkowym remisem. Szczecinianie do meczu z Górnikiem przygotowywać będą się w Gutowie.
Przy ustalaniu składu trener nie będzie mógł skorzystać z kontuzjowanych: Tomasa Kuchara, Radek Divecky i Grzegorza Matlaka oraz pauzujących za żółte kartki: Krzysztofa Michalskiego i Michała Łabędzkiego. Natomiast w rundzie tej już nie zobaczymy Claudio Milara, który z powodów rodzinnych musiał wyjechać za ocean.
Górnik nie przegrał w lidze od 12 listopada 2004 roku, Pogoń nie przegrała od dziewięciu spotkań. Pomimo osłabienia kadrowego liczymy, iż Portowcy odniosą korzystny rezultat. O który jednak będzie ciężko gdyż drużyna z Łęcznej to wymagający rywal a szczecinianie w lidze w spotkaniu wyjazdowym w tym sezonie jeszcze nie wygrali.
Początek spotkania o godz. 18.00.

Autor: Marlena
Data: piątek, 13 maja 2005 r., godz: 00:00
Źródło: własneBrak komentarzy do tego artykułu. Może dodasz swój?Komentarze służą do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.
Zastrzegamy sobie jednak prawo do usuwania, modyfikowania wybranych komentarzy.

  (p) 2000 - 2023   Gryf
© Pogoń On-Line
  Gryfdesign by: ruben 5px redakcja | współpraca | ochrona prywatności