www.pogononline.pl www.pogononline.pl
top_3
top_2
 
Gryf
Felietony
Żenady ciąg dalszy...
Ludzie czy wy macie dość tej parodii??? Bo ja tak! Miarka się przebrała! To co zaprezentowali piłkarze Pogoni w meczu z Widzewem można śmiało nazwać tragiczną żenadą, zlekceważeniem swojego (?) klubu!!! Swoją drogą ciekawe jak to wytłumaczy trener Kuras wraz z piłkarzami? Pewnie znowu będą się upierać, że ciągle brakuję im szczęścia z poprzedniej rundy. Ale czy oni są tacy głupi, czy może myślą, że my &&Ja mam tego dość!!! Nie opuściłem żadnego meczu Pogoni od 1,5 roku! Chyba czas odpocząć, przynajmniej do chwili gdy dla piłkarzy słowo Pogoń nie będzie się kojarzyło z Bekdasem, a Bekdas z kasą... Z Pogonią byłem, jestem i będę zawsze! Ale Pogoń to nie tylko ci piłkarze! Portowcami mogą się nazwać Majdan, Kuras czy Leśniak. Natomiast wszystkim oldbojom, grającym tylko dla pieniędzy mówimy do widzenia! Nie chcecie grać, to wyp***ać!

P.S. Kuras powinien dać sobie spokój z funkcją I trenera... Czemu &
P.S.2 I jeszcze coś... Proponuję w następnym meczu wypuścić na boisko samych juniorów!!! Przynajmniej będziemy oglądać walczących piłkarzy, chcących wygrać za wszelką cenę!!!

Autor: Kibic
Data: środa, 9 maja 2001 r., godz: 00:00Brak komentarzy do tego artykułu. Może dodasz swój?Komentarze służą do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.
Zastrzegamy sobie jednak prawo do usuwania, modyfikowania wybranych komentarzy.

  (p) 2000 - 2024   Gryf
© Pogoń On-Line
  Gryfdesign by: ruben 5px redakcja | współpraca | ochrona prywatności