www.pogononline.pl www.pogononline.pl
top_3
top_2
 
Gryf
Felietony
Olo i Nitka
Ostatni mecz Pogoni z Wisła przysporzył się rozwojowi dyskusji na temat byłych Portowców &Tym bardziej dziwiły mnie gwizdy (większości kibiców) przy opuszczaniu boiska przez Olgierda! A, kto twierdzi, że oni uciekli z Pogoni są niemądrzy! Przecież transfery, zmiany barw klubowych to normalna sprawa w Sporcie, a tym bardziej w piłce nożnej. Co ważniejsze transfery tych piłkarzy pozwoliły funkcjonować Pogoni przez spory okres czasu, ponieważ pieniądze, jakie wpłynęły do klubowej kasy były sporym zastrzykiem finansowym. Jest jeszcze jedna ważniejsza sprawa... najważniejsza! Gdy Pogoń kilka sezonów temu spadła do 2 ligi, Olgierd i Grzegorz pozostali w Szczecinie, by za wcale nie duże pieniądze przywrócić Szczecinowi ekstraklasę, a mieli oferty z innych klubów!
Nawet pomijając fakt, że Olo pomógł przywrócić 1 ligę dla Pogoni, jego transfer pomógł w dużym stopniu klubowi, a sam zawodnik często wspomina jak sam twierdzi bardzo miłe chwile z Twardowskiego, nie należy hamować rozwoju tak utalentowanego piłkarza jakim niewątpliwie był Moskalewicz czy Niciński. Zawodnicy ci swoje w Pogoni już zrobili, jednak nie mogli myśleć wiecznie tylko o klubie, przecież muszą zadbać także o swoją karierę. Dlatego proszę wszystkich, wiernych kibiców Pogoni o cieplejsze przyjęcie w/w piłkarzy, a kibice, którzy nie zmienili zdania po przeczytaniu mojego felietonu nie muszą bić brawo byłym Portowcom, wystarczy, awe jak to wytłumaczy trener Kuras wraz z piłkarzami? Pewnie znowu będą się upierać, że ciągle brakuję im szczęścia z poprzedniej rundy. Ale czy oni są tacy głupi, czy może myślą, że my &&Ja mam tego dość!!! Nie opuściłem żadnego meczu Pogoni od 1,5 roku! Chyba czas odpocząć, przynajmniej do chwili gdy dla piłkarzy słowo Pogoń nie będzie się kojarzyło z Bekdasem, a Bekdas z kasą... Z Pogonią byłem, jestem i będę zawsze! Ale Pogoń to nie tylko ci piłkarze! Portowcami mogą się nazwać Majdan, Kuras czy Leśniak. Natomiast wszystkim oldbojom, grającym tylko dla pieniędzy mówimy do widzenia! Nie chcecie grać, to wyp***ać!

P.S. Kuras powinien dać sobie spokój z funkcją I trenera... Czemu &
P.S.2 I jeszcze coś... Proponuję w następnym meczu wypuścić na boisko samych juniorów!!! Przynajmniej będziemy oglądać walczących piłkarzy, chcących wygrać za wszelką cenę!!!

Autor: Kibic
Data: środa, 9 maja 2001 r., godz: 00:00Brak komentarzy do tego artykułu. Może dodasz swój?Komentarze służą do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.
Zastrzegamy sobie jednak prawo do usuwania, modyfikowania wybranych komentarzy.

  (p) 2000 - 2023   Gryf
© Pogoń On-Line
  Gryfdesign by: ruben 5px redakcja | współpraca | ochrona prywatności