www.pogononline.pl www.pogononline.pl
top_3
top_2
 
Gryf
Felietony
Puchar Polski: Program 5. kolejki
Już sześć zespołów zapewniło sobie awans do 1/8 finału piłkarskiego Pucharu Polski. W najbliższy weekend odbędą się mecze przedostatniej, piątej kolejki.
Pewne awansu są już Wisła Kraków, Górnik Zabrze, Wisła Płock, Amica Wronki, Groclin Dyskobolia Grodzisk Wlkp. i GKS Bełchatów.
W grupie 2 Pogoń Szczecin zmierzy się u siebie ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki, a trzecioligowe Mazowsze Grójec gościć będzie Legię Warszawa. 
W rywalizacji o Puchar Polski na tym etapie uczestniczą 32 drużyny, podzielone na osiem grup. 22 zespoły zdobyły awans w eliminacjach, a pozostałych 10 - zostało rozstawionych. W fazie grupowej drużyny rywalizują systemem "mecz i rewanż". Do 1/8 finału awansują po dwa najlepsze kluby z każdej grupy.
Program 5. kolejki
grupa 1
28.11. Koszarawa Żywiec - Tłoki Gorzyce (13.00)
28.11. Wisła Kraków - Szczakowianka Jaworzno (15.00)

1. Wisła Kraków 4 mecze 12 pkt. br. 9-1
2. Szczakowianka Jaworzno 4 mecze 5 pkt. br. 11-5
3. Koszarawa Żywiec 4 mecze 5 pkt. br. 3-4
4. Tłoki Gorzyce 4 mecze 0 pkt. br. 3-16
grupa 2
28.11. Mazowsze Grójec - Legia Warszawa (13.00)
28.11. Pogoń Szczecin - Świt Nowy Dwór Mazowiecki (15.30)

1. Legia Warszawa 4 mecze 9 pkt. br. 6-3
2. Pogoń Szczecin 4 mecze 6 pkt. br. 11-4
3. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 5 meczów 6 pkt. br. 4-8
4. Mazowsze Grójec 5 meczów 6 pkt. br. 5-11
grupa 3
rozegrany awansem: Górnik Polkowice - Kotwica Kołobrzeg 4:0 (2:0)
28.11. Zagłębie Lubin - Amica Wronki (14.00)

1. Amica Wronki 4 mecze 12 pkt. br. 12-3
2. Zagłębie Lubin 4 mecze 7 pkt. br. 9-5
3. Górnik Polkowice 5 meczów 4 pkt. br. 7-10
4. Kotwica Kołobrzeg 5 meczów 3 pkt. br. 6-16
grupa 4
27.11. Piast Gliwice - Olimpia Sztum (13.00)
27.11. Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski - GKS Bełchatów (15.30)

1. Groclin Dyskobolia 4 mecze 12 pkt. br. 11-4
2. GKS Bełchatów 4 mecze 9 pkt. br. 16-4
3. Olimpia Sztum 4 mecze 3 pkt. br. 8-18
4. Piast Gliwice 4 mecze 0 pkt. br. 3-12
grupa 5
Odra Wodzisław - Kujawiak Włocławek - walkower, 3:0 dla Odry
26.11. ŁKS Łódź - Wisła Płock (18.30)

1. Wisła Płock 5 meczów 11 pkt. br. 12-6
2. Odra Wodzisław 6 meczów 10 pkt. br. 10-4
3. ŁKS Łódź 5 meczów 7 pkt. br. 10-8
4. Kujawiak Włocławek 6 meczów 1 pkt. br. 6-20
grupa 6
28.11. Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Stasiak Ostrowiec
Świętokrzyski (13.00)
28.11. Arka Gdynia - Lech Poznań (15.30)

1. Stasiak Ostrowiec 5 meczów 8 pkt. br. 4-4
2. Lech Poznań 4 mecze 6 pkt. br. 6-4
3. Arka Gdynia 5 meczów 5 pkt. br. 5-8
4. Drwęca Nowe Miasto 4 mecze 5 pkt. br. 5-4
grupa 7
27.11. GKS Katowice - Górnik Zabrze (13.00)
28.11. Skalnik Gracze - Podbeskidzie Bielsko-Biała (13.00)

1. Górnik Zabrze 5 meczów 12 pkt. br. 13-5
2. GKS Katowice 4 mecze 7 pkt. br. 9-4
3. Podbeskidzie Bielsko-Biała 4 mecze 7 pkt. br. 9-7
4. Skalnik Gracze 5 meczów 0 pkt. br. 4-19
grupa 8
27.11. Korona Kielce - Stal Mielec (13.00)
27.11. Polonia Warszawa - Górnik Łęczna (15.30)

1. Górnik Łęczna 4 mecze 8 pkt. br. 5-3
2. Korona Kielce 4 mecze 7 pkt. br. 10-8
3. Polonia Warszawa 4 mecze 5 pkt. br. 5-5
4. Stal Mielec 4 mecze 1 pkt. br. 4-8

Autor: -
Data: piątek, 26 listopada 2004 r., godz: 00:00
Źródło: PAP/własne



Brak komentarzy do tego artykułu. Może dodasz swój?



Komentarze służą do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.
Zastrzegamy sobie jednak prawo do usuwania, modyfikowania wybranych komentarzy.

  (p) 2000 - 2019   Gryf
© Pogoń On-Line
  Gryfdesign by: ruben 5px redakcja | współpraca | ochrona prywatności