Śpiączka (52) 2-2

Sędziował: Krzysztof Jakubik
Widzów:

90' Koniec.
90' Doliczone 4 minuty
90' Listkowski za Deleva
89' Więcej szczęścia niż rozumu. Totalnie bezradna szczecińska defensywa ogrywana przez gospodarzy. Najpierw piłkę w ostatniej chwili wybił Matras, potem Słowika uratował słupek.
85' Pitry za Hernandeza
83' Dwójkowa akcja Nunes - Mate zakończona dobra wrzutką w pole karne. Gyurcso miał przed sobą pustą bramkę, ale pogubił się i dał się zablokować
81' Koronkowa akcja Górnika zakończona strzałem Śpiączki. Nad poprzeczką!
78' Obst za Murawskiego
77' Śpiączka! Mógł mieć dublet, ale jego strzał głową minął bramkę
73' Podwójna zmiana u gospodarzy. Ubiparip i Grzelczak in, Piesio i Dzalamidze out.
71' Wrzutkę Deleva przecina Prusak. W polu karnym przed pustą bramką na piłkę czekał już Frączczak.
69' Żółtą kartką ukarany Matei
64' Druga żółta Fojuta! Kończymy w 10!
63' Frączczak! Mocne uderzenie, ale obok słupka.
62' Bonin objechał Fojuta i wyłożył piłkę Śpiączce. Jakim cudem piłka nie znalazła się w bramce?
61' Żółta kartką ukarany Gerson
61' Zmiana w Pogoni. Mate za Korta
59' Kort leży na boisku. Konieczna będzie zmiana.
52' GOL. Wrzutka Bonina z prawej strony, Śpiączka urywa się Rudolowi i strzałem głową pokonuje Słowika, który zasnął na linii.
46' Zaczynamy drugie 45 minut.
45' Przerwa.
43' Szybka odpowiedź Pogoni! Wrzutka Nunesa, na skraju pola karnego do piłki dopada Delev i soczystym strzałem w krotki róg pokonuje Prusaka!
43' GOOOOOOL! DELEV!
41' GOL. Bonin bez problemu przedarł się lewą stroną i strzałem w długi róg pokonał Słowika.
33' GOOOOOOL! Wrzutka Nunesa z rzutu wolnego, do piłki skacze Matras i strzałem głową umieszcza ją w bramce!
28' W odpowiedzi Pogoń. Delev ograł rywala mną prawej stronie, wrzucił idealnie na głowę Frączczaka, ale napastnik Pogoni uderzył obok słupka.
25' Słupek! Hernandez przymierzył z rzutu wolnego, ale Słowika uratował słupek.
24' Żółta kartką ukarany Fojut. To jego 8 żółta kartka, więc nie zobaczymy go przeciwko Jagiellonii.
17' Dobra piłka od Korta do Deleva. Bułgar miał sporo czasu, żeby uderzyć, ale zrobił to bardzo niedokładnie.
12' Gyurcso z dystansu! Na raty broni Prusak.
10' Śpiączka! Broni Słowik strzał z ostrego kąta.
9' Gorąco pod bramką Pogoni. Wrzutka Bonina, strzał Śpiączki i Rudol ratuje zespół wybijając piłkę z linii bramkowej.
5' Pierwsza akcja gospodarzy. W roli głównej Śpiączka, który najpierw został zablokowany przez Nunesa, a potem jego strzał obronił Słowik.
1' Poszli! Od środka Portowcy.