Sędziował: Szymon Marciniak (Płock)
Widzów: 5126

Fotorelacja:   Zdjęć: 42     autor: Arat

Fotorelacja:   Zdjęć: 24     autor: Cob

90' Koniec meczu. Stracone dwa punkty.
90' Doliczone 4 minuty.
88' GOL. Fatalne zachowanie obrońców Pogoni, w środku pola pośliznął się Murayama, a piłkę do bramki gospodarzy skierował Kwiek.
85' Koronkowo grają teraz Portowcy, ośmieszając defensywę Górnika.
84' Znakomite zagranie Matrasa do Przybeckiego! Pomocnik Pogoni zdołał oddać strzał, ale przestrzelił i kilka metrów.
82' Murayama powalony w polu karnym. Sędzia Marciniak jednak gwizdka nie użył.
80' Ostatnia zmiana w Pogoni. Zwoliński opuszcza boisko, w jego miejsce Przybecki.
78' Ostatnia zmiana w Górniku. Kurzawę zmienia Cerimagic.
76' Genialne przejęcie Matrasa w środku pola i Pogoń znów przed szansą na bramkę. W sytuacji sam na sam od Dwaliszwilego lepszy jednak Kasprzik.
74' Idealna centra z rzutu rożnego i Matrasowi nie pozostało nic innego jak dołożenie głowy
74' GOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Mateusz Matras!
73' Przebudzili się Portowcy. Od kilku minut nie schodzimy z ich połowy
71' Boisko opuszcza Dźwiagła, w jego miejsce Przybylski.
70' Żółta dla Murayamy za głupi faul w nogi od tyłu.
69' Doskonałe crossowe podanie do Kurzawy. Ten bez problemu przyjmuje piłkę i posyła ją w kierunku dłuższego słupka. Minimalnie niecelnie.
68' Mura zmienia Listkowskiego.
67' Żółta kartka dla Słodowego za brutalny faul. Powinna być czerwona.
67' Janota zmienia Korzyma.
67' Żółta kartka dla Matrasa.
62' Schodzi z boiska Małecki, w jego miejsce Dwaliszwili.
59' Strzał Madeja z dystansu ląduje na bandach reklamowych.
48' Rajd Zwolińskiego przez pół boiska, zakończony... niezrozumiałym oddaniem piłki bramkarzowi gości. Kuriozum w wykonaniu napastnika Pogoni.
46' 5126 widzów ogląda dzisiejszy mecz z trybun.
46' Zaczynamy drugą połowę.
45' Przerwa
43' Strzał rozpaczy Murawskiego z dystansu. Daleko od celu.
42' Głupi faul i żółta kartka dla Małeckiego.
40' Żółta kartka dla Dźwigały.
36' Po chwili kolejna wrzutka z prawej strony, ale Zwoliński wzięty w kleszcze przez Dancha i Kopacza.
35' Przebudzili się Portowcy. Małecki zostawił Vidanova w szczerym polu i świetnie dośrodkował w pole karne. Górą jednak stoperzy Górnika.
33' Od 10 minut na boisku nic się nie dzieje. Gra toczy się głównie w środku pola.
24' Kudła zmazuje plamę po Cracovii! Znakomite prostopadłe podanie do Korzyma, ale w sytuacji sam na sam lepszy bramkarz Pogoni.
22' Kudi w końcu z dobrą interwencją. W podbramkowym zamieszaniu do piłki dopadł Kopacz, ale z najbliższej odległości trafił wprost w Kudłę.
19' Huknął z dystansu Madej! Kudła bardzo niepewny, ale przenosi piłkę nad poprzeczką.
17' Ależ pograli Portowcy! Kapitalne dogranie na lewe skrzydło do Aki. Ten odgrywa na wolne pole do Zwolińskiego, ale napastnik Pogoni w sytuacji sam na sam nie trafił w bramkę.
15' Małecki schodzi z lewego skrzydła i strzela z 20 metrów. Minimalnie nad poprzeczką!
13' Nuda. Nic się nie dzieje.
9' Kudła chyba się jeszcze nie otrząsnął po występie w Krakowie. Jego fatalne wyjście z bramki Portowcy prawie przypłacili utratą gola. Na szczęście sędzia Marciniak dopatrzył się faulu Korzyma.
5' Dobre dośrodkowanie w pole karne od Listkowskiego. Do piłki dopadł Małecki, ale strzelił wysoko nad poprzeczką.