1-1 Frączczak (43)
Frankowski (50) 2-1

Sędziował: Paweł Raczkowski (Warszawa)
Widzów: 7123

90' Koniec meczu. Żegnamy się z Pucharem Polski już po pierwszym meczu.
90' Rajd Danielaka, obrońca minięty, ale z dośrodkowaniem poszło już gorzej.
90' Aka do Frączczaka, ale zbyt mocno. Chyba już nic z tego nie będzie.
90' Doliczone 4 minuty
90' Strzał Frankowskiego wysoko ponad bramką.
86' Miękka wrzutka w pole karne na głowę Frączczaka. Dlaczego to nie wpadło?!
80' Vassilijev mógł skończyć ten mecz. Świetne podanie w pole karne nad obrońcami Pogoni, ale Estończyk nieczysto trafił w piłkę i podał ją Słowikowi.
76' Zmiana w Jagiellonii. Vassilijev za Grzelczaka.
74' Strzał rozpaczy Akahoshiego. Ponad bramką.
70' Bliski gola Czerwiński! Dobre dośrodkowanie z rzutu wolnego, piłka mija wszystkich zawodników i dociera do stopera Pogoni. Ten jednak źle przyjął piłkę i ta wyszła poza boisko.
68' Ostatnia zmiana w Pogoni. Okuszko zmienia Przybeckiego.
67' Przerwa na wodę
67' Świderski schodzi z boiska. W jego miejsce Gajos.
66' Prostopadłe podanie od Grzelczaka do Świderskiego. Mocne uderzenie z szesnastu metrów, ale piłkę nad poprzeczką przenosi Słowik.
65' Poklepali teraz Portowcy! Dobra wymiana między Frączczakiem i Murawskim, miękka wrzutka w pole karne do Lewego, a ten z półwoleja uderzył na bramkę. Górą jednak Baran.
64' Świetna piłka od Aki do Frączczaka! Po szczupaku Adasia piłka ląduje jednak w rękach Barana.
56' Trzy zmiany:
Sekulski za Mystkowskiego.
Lewandowski za Murayamę
Matras za Rudola
54' Bez Fojuta zapowiada się katastrofa. Na środek obrony przesunięty Rudol.
53' Czerwona kartka dla Fojuta za ostry faul na Świderskim. Kończymy w dziesiątkę.
50' GOL. Totalnie rozklepana defensywa Pogoni i piłkę do bramki pakuje Frankowski.
46' Ruszamy na drugą połowę!
Jeden strzał i od razu bramka. Skuteczność - 100%. Bądźmy jednak szczerzy - wynik jest zdecydowanie lepszy niż gra.
45' Przerwa
45' Minuta doliczona
43' Adaś w obronie jest bezradny, ale pod bramką rywala to prawdziwy egzekutor! Dobrze wykonany rzut rożny, Czerwiński zgrywa piłkę pod nogi Frączczaka, a ten pakuje piłkę do siatki!
42' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Adam Frączczak!
39' My to widzimy tak: Rudol na prawą obronę, Frączczak do pomocy, Danielak i Przybecki out, za nich Matras i Zwoliński.
37' Grzelczak pozazdrościł Świderskiemu i też chciał wkręcić piłkę od słupka. Uderzył jednak minimalnie niecelnie.
35' Ile jeszcze dziur musi być na prawej obronie, żeby Frączczak przestał grać na tej pozycji?
34' Przybecki wykorzystał swój wyskok. Szkoda tylko, że odegrał do przeciwnika.
33' Żółta kartka dla Romanchuka.
32' Rudol chyba sam nie wie po co jest na boisku.
30' Uff, było gorąco. Przegrana piłka w środkowej strefie, długie podanie do Mystkowskiego, ten wrzuca do Grzelczaka, ale szybszy Słowik.
29' Ładna piłka za plecy obrońców do Frączczaka. Niestety - odrobinę za mocna.
25' GOL. Fantastyczny strzał Świderskiego i piłka ląduje w bramce Jakuba Słowika. Ależ to przymierzył!
23' Przerwa na wodę
21' Większość ataków gospodarzy idzie stroną Adama Frączczaka. Przed chwilą dobrze przedarł się Mystkowski, ale piłka nie dotarła do Grzelczaka.
20' Nie jest to wielkie widowisko. Wręcz można powiedzieć, że wieje nudą.
13' W napadzie gra Miłosz Przybecki. Danielak natomiast ustawiony na skrzydle.
11' Z dystansu próbował Grzelczak. Nad poprzeczką.
10' Dziesięć minut za nami. Na razie zdecydowanie lepsi gospodarze. Pod bramką Barana cisza i spokój.
2' Fatalna strata Rudola w środku pola i mogło być 1:0 dla gospodarzy. Na szczęście Grzelczak nieczysto trafił w piłkę.
1' Poszli! Po zwycięstwo!
Przy dźwiękach hymnu Jagiellonii piłkarze pojawili się na boisku. Zaraz zaczynamy!

Piłkarze już po rozgrzewce.

Pierwszym szkoleniowcem Pogoni w dzisiejszym meczu jest... Marcin Węglewski. Czesław Michniewicz nie może zasiąść na ławce, ze względu na karę nałożoną przez PZPN jeszcze w czasach, gdy prowadził Podbeskidzie.

Czesław Michniewicz delikatnie przemodelował skład. W bramce zamiast Kudły zagra Słowik. W środku pola Matrasa zastąpi Rudol, a w linii ataku zamiast Zwolińskiego zobaczymy Karola Danielaka.

Witamy ze Stadionu Miejskiego w Białymstoku! Punktualnie o 17:30 pierwszy mecz Pogoni w tegorocznej edycji Pucharu Polski.