0-1 Andre Alves (88)
Zwoliński (90) 1-1

Sędziował:
Widzów: 40

90' GOOOOOOL! Szybko otrząsnęli się Portowcy. Piłkę do siatki pakuje Zwoliński!
89' Patrząc na przebieg drugiej połowy bramka dla gości z Cypru niezasłużona. To był typowy mecz na 0:0.
88' GOL. Dośrodkowanie z narożnika pola karnego i Andre Alves głową pakuje piłkę do bramki.
87' Słowik nie miał dużo pracy, ale jak już został zatrudniony, to spisał się na medal. Świetna interwencja w sytuacji sam na sam.
85' Kun jest cieniem zawodnika. Az żal patrzeć.
80' Plusy meczu zdecydowanie Fojut i Nunes. Na małego plusika zasłużył też Matras. In minus Chouwer, Czerwiński i Murawski oraz wszyscy zmiennicy.
78' "Brawo, brawo" - pokrzykuje zza linii bocznej Czesław Michniewicz. My wiele powodów do pochwał nie dostrzegamy.
76' Zmiana. Listkowski za Murawskiego.
75' Znów Przybecki strzałem głową mógł pokonać bramkarza gości. Widać, że dobrze czuje się w tym elemencie.
71' Nudna druga połowa. Dużo chaosu na boisku. Zmiennicy niewiele wnieśli.
70' Słaba zmiana Kuna. Dużo strat i niedokładnych podań.
65' Ofensywna akcja wprowadzonego w drugiej części Pavlou. Lewa strona Larnaki dzisiaj szaleje.
63' Zmiana w Pogoni. Małeckiego zastępuje Kun.
59' Wolny przelot Słowika przy rzucie różnym. Nieciekawie to wyglądało.
58' Strata Czerwińskiego, która mogła zakończyć się stratą bramki. Na szczęście wszystko asekurował Matras.
56' Aktywny Przybecki na prawej stronie, ale jego dośrodkowanie przeszło przez całe pole karne i wyszło na aut.
53' Efektowna przewrotka Zwolińskiego, nagrodzona brawami opalenickiej publiczności.
47' Na boisku pojawił się też Jakub Słowik.
47' Uderzenie Larnaki z rzutu wolnego prosto w mur. Po chwili dobitka, która trafia w rękę jednego z Portowców. Gwizdek sędziego jednak milczy.
46' Krótka przerwa i gramy dalej.
46' Mamy pierwsze zmiany. Za Danielaka wchodzi Zwoliński, a za Murayamę Rudol. Małecki przechodzi na lewe skrzydło, a Rudi gra defensywnego pomocnika.
W pierwszej połowie gra bardzo wyrównana. Lekką przewagę osiągnęli jednak goście z Cypru, którzy częściej gościli pod bramką Kudły. Portowcy odpowiedzieli strzałem Przybeckiego i sytuacją sam na sam Małeckiego.
45' Koniec pierwszej połowy.
41' Czerwiński miał piłkę na głowie, ale zamiast ja wybić - podał wprost pod nogi zawodnika gości. Kolejne soczyste uderzenie - nad bramką.
40' Ładne rozegranie piłki między Przybeckim i Małeckim. Mały wykłada piłkę na skrzydło do Murayamy, ale Japończyk dośrodkowuje zbyt głęboko.
37' Soczyste uderzenie Englezou z półwoleja! Dobrze prezentuje się dziś ten pomocnik, po raz kolejny nieupilnowany przez Chouwera.
35' Małecki! Uderzenie z dystansu minimalnie nad poprzeczką. Widać, że szuka gry i próbuje pokazać się trenerowi. Czasami jednak gra zbyt indywidualnie.
32' Małecki w swoim stylu. Głowa w dół i rajd przed siebie.
27' Zatrzęsła się poprzeczką bramki Pogoni! Do świetnym dośrodkowaniu z rzutu wolnego strzelał Ninu.
26' Chouwer cały czas elektryczny. Jeżeli w sparingu sobie nie radzi, to ciężko się spodziewać, że będziemy mogli liczyć na niego w sparingu.
23' Dobre przejęcie Murayamy w środku pola. Z akcją ruszył Matras, ale jego podanie do Danielaka przerwał obrońca Larnaki.
19' Ależ znalazł się Przybecki w polu karnym! Świetna wrzutka Nunesa wprost na głowę nowego gracza Pogoni. Ten jednak z kilku metrów uderzył wprost w bramkarza.
18' Akcja Pogoni na lewym skrzydle, zakończona faulem na Murayamie. Będzie szansa z rzutu wolnego.
16' Po Małeckim widać brak ogrania. Sporo niedokładności w jego zagraniach. Czeka go jeszcze dużo pracy, by wrócić do formy.
13' Szybka odpowiedź Pogoni. Prostopadłe podanie do Małeckiego, ale ten w sytuacji sam na sam uderza wprost w bramkarza.
11' Powinno być 1:0 dla Larnaki! Znakomite prostopadłe podanie od Englezou do Kante, ten mija Kudłę, ale zamiast skierować piłkę do pustej bramki uderza w słupek!
8' Aktywny na lewej stronie Englezou. Chouwer póki co sobie z nim nie radzi. Na szczęście ubezpiecza go Czerwiński.
5' Ostre dośrodkowanie Nunesa z rzutu różnego, ale niewykorzystane przez kolegów z zespołu.
3' Fatalny błąd Czerwińskiego, który przed własnym polem karnym przegrał pojedynek z Montero. Napastnik Larnaki uderzył jednak obok słupka.
1' Poszli!
Portowcy dziś w lekko eksperymentalnym zestawieniu. Najbardziej szokuje obecność w linii ataku... Patryka Małeckiego.

Do Opalenicy przyjechali także Frączczak i Lewandowski. Prawdopodobnie nie pojawią się dzisiaj jednak na boisku, ze względu na mikrourazy.

Rezerwowi Pogoni: Słowik – S. Murawski, Kotłowski, Rudol, Kun, Zwoliński, Okuszko, Listkowski

Witamy z Opalenicy! Zaczynamy Relację Live z przedostatniego sparingu Pogoni Szczecin. Rywalem Portowców będzie AEK Larnaka.