Wilczek (90) 2-2

Sędziował: Paweł Raczkowski
Widzów: 4 348

90' Koniec meczu.
90' GOL dla Piasta!!! Nieupilnowany Wilczek pięknym strzałem zdobywa bramkę w doliczonym czasie gry!
90' Na spalonym Kun.
90' Sędzia dolicza trzy minuty.
87' Na spalonym B±k.
86' Ostatnia zmiana w drużynie Pogoni. Takafumi Akahoshi opu¶cił boisko, a w jego miejsce wszedł Bartosz Ława.
85' Strzał symulował Murawski. Ostatecznie uderzył Rogalski - Trela wypi±stkował przed siebie. Dobitka B±ka głow± minimalnie obok słupka.
84' Przed polem karnym faulowany Marcin Robak.
79' Żółta kartka dla Sebastiana Rudola.
78' Zmiana także w drużynie Piasta: Rabiola zmienia Gerarda Badię.
78' Kolejna zmiana w drużynie Pogoni. Patryka Małeckiego zmienia Jakub B±k.
76' D±browski uderzał z dystansu... skończył się na rzucie rożnym.
74' Żółty kartonik obejrzał Maksymilian Rogalski.
73' Żółta kartka dla Mateusza Matrasa.
70' Bartosz Szeliga zmienia Radosława Murawskiego.
69' Murayama opuszcza boisko. W jego miejsce Dominik Kun.
68' Rogalski z wolnego i... korner.
66' W ¶rodku pola faulowany Rafał Murawski.
65' Faul D±browskiego na Wilczku i wolny dla Piasta.
62' Aka zdecydował się na strzał w bardzo trudnej sytuacji... nie udało się.
58' Za mocne do¶rodkowanie Hanzela.
57' Zdecydowanie gło¶niejsi kibice Pogoni.
56' Przy pierwszej bramce Rudol podawał do Robaka. Przy drugiej role się odwróciły. Co ciekawe była to pierwsza asysta Marcina Robaka.
55' GOOOOL dla Pogoni!!! Robak przerzuca na drug± stronę do Rudola - ten uderza z pierwszej i zdobywa bramkę.
54' GroĽna akcja Piasta.
53' Słupek po uderzeniu Murawskiego! Jednak sędzia dopatrzył się faulu na bramkarzu Piasta.
52' Zamieszanie pod bramk± Treli. Golla w kleszczach obrońców Piasta.
51' Rudol i rzut rożny.
49' Rajd D±browskiego... zatrzymany jeszcze pod polem karnym.
46' Rozpoczęła się druga połowa.
46' Za Rubena Jurado wchodzi Tomasz Podgórski.
45' Koniec pierwszej połowy.
42' Nie zd±żyli się nacieszyć zawodnicy Pogoni. Radek Janukiewicz złapany na wykroku.
41' GOL dla Piasta! Wznowienie gry Piasta, szybka akcja i po strzale głow± Kamil Wilczek doprowadził do remisu.
40' GOOOOOOOL dla Pogoni!!! Oczywi¶cie Marcin Robak!!! 19 bramka w sezonie!!!
Po rzucie rożny piłka trafiła do zawodników Piasta, jednak na przedpolu wyłuskał j± Murawski, zagrał w pole karne, tam do Robaka przedłużył Rudol, a napastnik Pogoni pewnie posłał piłkę tuż obok słupka.
39' Rafał Murawski i rzut rożny.
38' Rogalski blokuje strzał Wilczka - korner dla gospodarzy.
36' Trochę zamieszania pod bramk± Treli. Z niepozornej sytuacji D±browski prawie zdobył bramkę.
31' Rogalski z dystansu, ale Trela zdołał obronić.
30' Faulowany Aka. Rzut wolny dla Pogoni przy linii ¶rodkowej.
25' Piast nastawia się na kontry, jednak Portowcy dobrze graj± w destrukcji. Nieco gorzej wychodzi stwarzanie sytuacji bramkowych.
18' Dobrze słyszalni kibice Pogoni.
16' Na spalonym Fr±czczak.
15' Murawski do Małeckiego... ten do¶rodkowuje do Aki i mamy korner dla Portowców.
13' Rzut wolny dla Piasta, jednak Janukiewicz pewnie łapie piłkę.
11' Rudol uderza z dystansu... piłka odbija się jednak od którego¶ z obrońców Piasta.
6' Na spalonym Robak.
4' Zamieszanie pod bramk± Piasta - głow± uderzał Robak, szansę miał też Golla.
4' Małecki i rzut rożny.
1' Rozpoczęli zawodnicy Piasta.

Gryfdesign by: ruben 5px redakcja | współpraca | ochrona prywatno¶ci