Sędziował: Szymon Marciniak (Płock)
Widzów: 4000

Po meczu:
Koniec meczu.
95' Djousse ukarany czerwoną kartką za faul na Patejuku.
94' Trzecia zmiana w Pogoni. Za Muraymę wszedł Djousse.
93' Hołota zobaczył żółtą kartkę po faulu na Hernanim.
90' Mecz będzie trwał jeszcze co najmniej cztery minuty.
89' Kaźmierczak zdobywa bramkę dla Śląska!! Świetny strzał z rzutu wolnego z 30 metrów i Janukiewicz bez szans.
86' Pawelec ukarany żółtą kartką za faul na Akahoshim. Chwilę później kartonik zobaczył Lisowski za faul na Patejuku.
85' Golla w polu karny wybija Więzikowi spod nóg.
82' Trzecia zmiana w Śląsku. Za Plaku wszedł Kaźmierczak .
78' Ładny strzał Robaka z 20 metrów. Piłka o metr od słupka....
77' Więzik ukarany żółtą kartką za faul na Rogalskim.
75' Kokoszka ukarany żółtą kartką.
74' Druga zmiana w Śląsku. Cetnarski zmienił Ostrowskiego .
72' Druga zmiana w Pogoni. Za Lewandowskiego wszedł Bąk .
71' Kontra Pogoni. Akahoshi podaje do Robaka, który w polu karnym oddaje strzał w boczną siatkę bramki gospodarzy.
68' Hernani zmienia Ławę .
67' Do wejścia na boisko szykuje się Hernani.
65' Rzut rożny dla Śląska.
63' Patejuk dośrodkowywał na głowę Paixao. Piłka o ponad metr mija słupek bramki Janukiewicza.
62' Strzał Patejuka obok bramki Pogoni.
59' Pierwsza zmiana w Śląsku. Za Milę wszedł Więzik .
58' Kontra Pogoni. Murayama podaje do Ławy a ten uderzył w kierunku bramki Kelemena. Strzał jednak przyblokowany przez jednego z obrońców.
53' GOOOLLL dla Pogoni! Robak pewnym wykonawcą "11"!
52' Karny dla Pogoni!! Kelemen w polu karnym faulował Robaka!! Bramkarz Śląska ukarany żółtą kartką.
48' Paixao strzela w światło bramki i Janukiewicz popisuje się świetną obroną. Dobitkę wybija na rzut rożny Lewandowski.
47' Kolejna pozycja spalona Robaka.
46' W obu "11" bez zmian.
Koniec pierwszej połowy. Ciekawy mecz, obfitujący w sporo sytuacji, ale jak na razie bez bramek. Lepsze okazją z pewnością miał Śląsk, który mógł zdobyć przynajmniej dwie bramki.
45' Jedną minutę dolicza sędzia do końca pierwszej połowy.
41' Błąd defensywy Pogoni i Paixao strzela nad poprzeczkę.
40' Stefanović huknął i Janukiewicz znów w opałach.
39' Żółtą kartką ukarany Lewandowski za faul na Plaku.
37' I kolejny korner dla Portowców.
36' Lisowski faulował Patejuka przy prawym narożniku boiska. Rzut wolny dla Śląska.
34' Rogalski ukarany żółtą kartką po faulu na Stefanoviciu.
33' Kolejna pozycja spalona Robaka.
31' Murayama podał do Robaka. Sędzia jednak odgwizduje pozycję spaloną napastnika Pogoni.
30' Mila ukarany żółtą kartką.
29' Ława ukarany żółtą kartką za dyskusję z sędzią.
28' Znów Śląsk w natarciu. Janukiewicz dwa razy uratował swój zespół przed utratą bramki. Bramkarz Pogoni najpierw obronił strzał Patejuka, potem przerzucił piłkę nad poprzeczkę po główce Plaku.
27' Świetna okazja dla Śląska. Po dośrodkowaniu Dudu piłka trafia w pole karne pod nogi Paixao, który się wywraca. Piłka została mu jednak pod nogami i należaco oddał strzał obok słupka bramki Janukiewicza.
26' Po rzucie rożnym główkował Dąbrowski. Jednak niecelnie, ale Kelemen z problemami złapał piłkę. Powinien być kolejny rzut rożny.
25' Kolejny rzut rożny dla szczecinian.
24' Rzut wolny dla Pogoni po faulu Kokoszki na Rogalskim.
21' Większość akcji Pogoń próbuje rozgrywać lewą stroną boiska. Aktywny jest Lewandowski, Murayama i Ława.
19' Kontra Śląska, ale bez zagrożenia dla bramki Janukiewicza. Paixao sygnalizował, że był przewracany w polu karnym.
18' Kolejny rzut rożny dla Pogoni.
16' Po pierwszych minutach przewagi Śląska gra się wyrównała.
13' Wojtek Golla ukarany żółtą kartką po faulu na Stefanoviciu.
12' Ława próbował dośrodkować w pole karne po podaniu od Murayamy. Piłka poza boiskiem.
11' Trzeci rzut rożny dla Pogoni.
10' Druga próba z rzutu rożnego. Lewandowski huknął mocno i minimalnie niecelnie. Dobra okazja dla Portowców.
9' Pierwszy rzut rożny dla Pogoni.
6' Coraz groźniej pod bramką Pogoni. Dudu próbował dogrywać w pole karne a z piłką minął się Plaku. Było blisko do pierwszej bramki.
5' Strzał Patejuka i piłka trafiła Gollę. Dobra okazja dla Śląska.
3' Rogalski fauluje przed polem karnym Plaku. Rzut wolny w wykonaniu Mili - bardzo niecelnie.
2' Pierwszy rzut rożny dla gospodarzy. Lewandowski wybił piłkę na aut.
1' Spotkanie rozpoczęli piłkarze Śląska.