Widzów: 6 000

Fotorelacja:   Zdjęć: 29     autor: Cob

Fotorelacja:   Zdjęć: 53     autor: Arat

Minutówka:

90' Koniec meczu! Pogoń rozgromiła Piasta.
90' Młyn pozdrawia Darka Wdowczyka.
90' Sędzia dolicza 2 minuty.
89' Wolny dla Pogoni.
89' Pogoń prowadzi 4:0 a część kibiców z krytej i vipów opuszcza trybuny... żenujący widok.
87' Korner dla Pogoni. W narożniku faulowany Kort.
86' Ostatnia zmiana w drużynie Piasta:
Ruben Jurado zmienia Patricka Dytko.
85' Ława z dystansu. Minimalnie obok.
84' Porażkę Piasta ogląda 6 kibiców z Gliwic. Współczujemy.
82' Na połowie Pogoni tylko Radek Janukiewicz.
81' Rzut wolny dla Pogoni - Kort ładnie minął rywala, który po chwili go sfaulował.
80' Zaskoczyć bramkarza gości próbował Mustafa.
79' Bez Japończyków środek Pogoni nie wygląda już tak dobrze, ale Portowcy pewnie prowadzą grę.
78' Faulowany Mustafa.
77' Piast od dawna nie gościł pod bramkę Pogoni.
76' Próby strzałów Wiśniewskiego i Ławy, ale oba obok bramki.
72' Trener Wdowczyk daje odpocząć Japończykom. Radosław Wiśniewski zmienia Takuyę Murayamę.
71' Gwizdy dla Patricka Dytko, który leżał na murawie, ale szybko podniósł się, gdy miał szansę przejąć piłkę.
70' Dobre dośrodkowanie i strzał głową... niestety tylko w boczną siatkę.
69' Przed szansą Robak, ale naciskany przez obrońców wywalczył tylko rzut rożny.
67' Zmiana w drużynie Pogoni:
Gromkie brama żegnają Takafumiego Akahoshi. W jego miejsce wchodzi junior Dawid Kort.
65' Portowcy grają rozważnie. Narzucają swój styl gry i nie dają dojść Piastowi pod własną bramkę.
59' Portowcy długo utrzymują się przy piłce.
58' Pogoń spokojnie prowadzi grę.
54' Piękne podanie Mustafy do Bąka, ten ładnie dośrodkowuje w pole karne, ale nie było tam nikogo chętnego do zdobycia bramki.
52' Szczecin czeka, my czekamy, na zdobycie piątej bramy!
51' Czwórka do zera! Pogoń trafiła frajera!
50' Za kontuzjowanego Adama Frączczaka wchodzi Wojciech Lisowski.
50' A na młynie tańczą małego walczyka.
48' Będzie wymuszona zmiana w Pogoni - Adam Frączczak nie wróci na boisko.
48' Rzut rożny dla Pogoni.
46' Dwie zmiany w drużynie Piasta:
Rabiolę zmienia Artis Lazdins.
Za Mariusza Zganiacza wchodzi Kamil Wilczek.
45' Koniec pierwszej połowy.
45' Czerwona kartka dla Klepczyńskiego.
45' Świetne podanie do Robaka, zawodnik mija obrońców Piasta, trochę odskakuje mu piłka, ale wcześniej popychał go powracający obrońca.
45' GOL! Robak pewnie wykorzystuje jedenastkę i Pogoń prowadzi już 4:0!
44' Karny dla Pogoni!
44' Faul Mustafy.
43' Tak jak mówiłem. Bezpośredni strzał... obok bramki.
43' I kolejny wolny dla gości, który znów zmarnują.
42' Dośrodkowanie Mustafy, ale przejmuje je Trela.
41' Róg dla gospodarzy.
40' Urazu nabawil się Rabiola.
37' Żółta kartka dla Adama Frączczaka.
35' Sędzia dyktuje kolejny rzut wolny dla gości - niemal z tego samego miejsca co poprzednie. Ile można.
34' Kolejny rzut wolny dla Piasta, ale znów bez zagrożenia dla bramki Pogoni.
32' Janukiewicz pewnie łapie piłkę.
31' Dobre dośrodkowanie, później zamieszanie w polu karnym i w efekcie korner dla gości.
30' Moment spokoju - wolny dla Piasta.
29' Szybkie i groźne kontry Pogoni nie ustają. 3 do 0 to mało ;)
26' GOL! Murayama tym razem świetnie podał do Robaka. Napastnik Pogoni zgubił obrońców i posłał piłkę do bramki!
25' Strzał Bartosza Ławy instynktownie broni Trela.
24' W polu karnym najwyżej skakali obrońcy Piasta.
24' Korner dla Portowców.
23' Kontra Pogoni. Aka, Aka... strzał, ale piłka odbija się od zawodnika gości i wychodzi na róg.
23' Rzut wolny dla gości.
20' Na naszym fejsbokówym profilu mamy już video z oprawą
19' Strzał Piasta blokuje Ława.
18' GOL! Przechwyt Murayamy w środku pola. Japończyk przebieg z piłką w okolice pola karnego gości, przymierzył i posłał piłkę prosto w okienko!
18' Chwila gry na połowie Pogoni.
16' Szaleje Bąk - ale tym razem zabrakło wykończenia.
15' Powinno być 2:0! Akahoshi strzela, ale broni Trela, ale wypluwa piłkę przed siebie. Dosłownie o centymetry mija się z nią Marcin Robak.
14' Szybkie kontry Pogoni mogą okazać się kluczowe w dzisiejszym spotkaniu.
13' Bąk trochę ponad poprzeczką.
10' Murayama podaje do Robaka... nieco zbyt mocno i piłkę przejmuję bramkarz Piasta.
7' Dla Marcina Robaka to setne spotkanie w Ekstraklasie.
6' GOL! Podanie Jakuba Bąka do Marcina Robaka i... mamy bramkę! Pogoń prowadzi 1:0. Napastnik Pogoni wślizgiem skierował piłkę do bramki.
4' Krzystek! Co? Stadion!
3' Akcja gości. Faulem przerywa ją Hernani.
2' Na wejście piłkarzy kibice przygotowali oprawę pt. Ostatni taki stadion w Polsce.
1' Rozpoczęli zawodnicy gości.