Sędziował: Mariusz Korzeb
Widzów: 2 900

Fotorelacja:   Zdjęć: 47     autor: Arat

90' Koniec meczu.
90' Czarował Edi w polu karnym i wyczarował stratę piłki.
90' Sędzia dolicza trzy minuty.
86' Donald do Wólkiewicza... a sędzia ze sporym opóźnieniem zasygnalizował pozycję spaloną.
83' Djousse z prawej strony do Kolendowicza - podanie trochę za plecy.
81' Vuka Sotirovicia zmienia Donald Djousse.
80' Donald Djousse ma nową fryzurę!
79' Błąd Emila Nolla - na szczęście bez konsekwencji.
77' Andrzej Matwijów fauluje Bartosza Ławy.
74' GOL !!! Błąd Krzysztofa Stodoły, który wybija piłkę przed siebie, a właściwie pozwala by futbolówka odbiła się od jego nóg prosto pod nogi Roberta Kolendowicza, który przymierzył i posłał piłkę tuż przy słupku.
72' Pogoń po zmianie stron gra dużo słabiej - zamiast spokojnie prowadzić grę pozwoliła na kontaktową bramkę Olimpii i serwuje sobie nerwową końcówkę spotkania.
70' Ostatnia zmiana w drużynie gości: Za Bartłomieja Bartosiaka wchodzi Łukasz Zaniewski.
69' Za Mateusza Szałka wchodzi Daniel Wólkiewicz.
69' Po rzucie rożnym piłkę wypiąstkowywuje Radek Janukiewicz.
68' Za Adama Frączczaka wchodzi Maksymilian Rogalski.
65' Olimpia w natarciu - Janukiewicz dwukrotnie ratuje szczecińską drużynę przed stratą bramki.
64' GOL !!! Kontaktowa bramka gości. Po zagraniu Bartosiaka piłkę do bramki Pogoni skierował Daniel Koczon.
62' Przebiegający Kolendowicz otarł się o Stodołę. Ten po chwili zorientował się, że został trącony przez zawodnika Pogoni i padł jak długi. Na szczęście sędzie nie dał się nabrać.
61' Szary prosto w mur.
60' Faul na Lyubenovie 20 metrów przed bramką Pogoni.
58' Aka fauluje Mateusza Kołodziejskiego.
55' Kiks Dawida Kucharskiego i zagrożenie pod bramką Janukiewicza.
53' Ożywiły się szczecińskie trybuny. Istna fiesta! Wszystko to za sprawą masażystki Olimpii.
51' Podwójna zmiana w drużynie Olimpii:
Michała Pietronia zmienił Andrzej Matwijów. Natomiast za Roberta Sieranta wszedł Lyubomir Lyubenov.
49' Kolejna okazja Sotirovicia. Napastnik Pogoni posłał piłkę obok bramki, a ze złości kopnął bidon pozostawiony przy bramce Olimpii.
48' Po kornerze dobre dośrodkowanie Ediego. Najwyżej wyskoczył Szary i zażegnał niebezpieczeństwo.
47' Groźne uderzenie Frączczaka Stodoła z trudem wybił na róg.
46' Rozpoczęła się druga połowa.
Spotkanie Portowców ogląda były trener - Artur Płatek.
45' Sędzia zakończył pierwszą połowę.
45' Doliczona jedna minuta.
44' GOL !!! Zrehabilitował się Frączczak, który po dośrodkowaniu Ediego z rzutu rożnego skierował piłkę do bramki Olimpii.
43' W dobrej sytuacji znalazł się Adam Frączczak, który miał miejsce i czas, ale trafił prosto w bramkarza. Mamy rzut rożny.
38' Frączczak do Sotirovicia, który wyszedł sam na sam z bramkarzem Olimpii i posłał piłkę tuż obok źle ustawionego golkipera... niestety piłka minęła słupek bramki, a sędzia liniowy chwilę wcześniej sygnalizował pozycję spaloną.
37' Po kornerze Edi uderzał zza pola karnego - posłał piłkę tuż przy słupku, ale na posterunku był Krzysztof Stodoła.
36' Dobre wyjście Kolendowicza, jeszcze lepsze podanie do Ediego, który... zamiast przyśpieszyć zwolnił, dlatego podanie do wychodzących kolegów z drużyny zawędrowało gdzieś pomiędzy nogi obrońców. Na szczęście piłka do chwili odnalazła adresata - Stotirovicia, który oddał strzał na bramkę Stodoły, który sparował na rzut rożny.
35' Rzut rożny dla Olimpii i... kontra Pogoni... Oba zagrania równie słabe.
34' Rzut wolny z okolicy narożnika pola karnego Pogoni. Broni... Frączczak... głową!
32' Po półgodzinie gry na stadionie cisza jak na treningu - ucichł nawet doping Olimpii. Dobrze, że przynajmniej świecą cztery jupitery.
31' Pierwsze groźne uderzenie gości. Na szczęście strzał Bartłomieja Bartosiaka sparował Radosław Janukiewicz.
30' Dwójkowa akcja Ediego i bardzo aktywnego Mateusza Szałka przyniosła rzut rożny.
28' Groźna akcja gości. Lewą stroną boiska mknął Sławomir Szary, który dośrodkował do Daniela Koczona, ten gdyby dobrze uderzył piłkę mógłby pokonać Radosława Janukiewicza. Zabrakło umiejętności albo szczęścia.
27' Sędzia dopiero po okrzykach szczecińskich kibiców pokazuje przewinienie na Sotiroviciu.
23' W miarę zorganizowany doping prowadzą kibice gości. Szczecińskie trybuny ożywają tylko przy ofensywnych akcjach Portowców i w odpowiedzi na niektóre przyśpiewki kibiców z Elbląga.
22' Indywidualna akcja Sotirovicia - zaczarował dwóch obrońców i oddał strzał - niestety Stodoła bez większych trudności złapał piłkę.
20' Znów Kolendowicz, tym razem po jego zagraniu blisko zdobycia bramki był Frączczak, ale szybszy był bramkarz z Elbląga.
19' Aka z narożnika boiska posyła piłkę daleko przed pole karne do Ediego. Ten składa się do uderzenia, ale piłka odbiła się od nóg, któregoś z obrońców.
18' Kolejna groźna akcja Pogoni. Naciskany przez obrońców Robert Kolendowicz wywalczył rzut rożny.
15' Kolejna bramka Vuka Sotirovicia zdobyta w pozornie trudnej sytuacji.
14' GOL !!! Z własnej połowy wchodzi Mateusz Szałek. Podaje do Ediego, ten zagrywa w środek pola karnego. Tam do piłki wychodzi Vuk Sotirović, który mimo towarzystwa jednego z obrońców Olimpii zdołał skierować piłkę do bramki Krzysztofa Stodoły.
12' Po jednej z takich akcji kontra Pogoni mało nie zakończyła się bramką. Po dośrodkowaniu Aki piłkę głową w kierunku bramki skierował Edi. Adamowi Frączczakowi pozostawało jednie wepchnąć futbolówkę do bramki z nieco ponad metra... niestety nie zdążył.
11' Wobec bezradności Pogoni w ofensywie Olimpia wydostała się z własnej połowy i próbuje rozgrywać piłkę na połowie gospodarzy. Na razie mało udane te próby...
6' Olimpia zamknięta na własnej połowie - Portowcy próbują zagrozić bramce rywali.
5' Wiele emocji na trybunach wzbudziło pojawienie się... masażystki drużyny z Elbląga.
4' Swoją obecność zaznaczyli kibice Olimpii. Szare szczecińskie trybuny poderwały się do dopingu po pozdrowieniach kibiców gości dla jakiejś drużyny z Sosnowca.
3' Edi szybkim podaniem uruchamia Roberta Kolendowicza, ten odegrał do Brazylijczyka, która próbował zaskoczyć bramkarza Olimpii. Uderzenie zostało zatrzymane przez jednego z obrońców.
2' Małe roszady w szykach obronnych Pogoni. Na lewej stronie gra Emil Noll, a w środku parę stoperów stanowią Łukasz Matuszczyk i Dawid Kucharski.
1' Rozpoczęli Portowcy.