Sędziował: Tomasz Tobiański
Widzów: 2500

Fotorelacja:   Zdjęć: 30     autor: Cob

Fotorelacja:   Zdjęć: 26     autor: Arat

90' Koniec meczu. KOMPROMITACJA !!!
90' Sędzia dolicza trzy minuty.
88' Urazu nabawił się Paweł Posmyk.
86' Rzut rożny dla gości. Bez zagrożenia pod bramką Damiana Wójcika.
85' Kontra gości i były zawodnik Pogoni Paweł Posmyk zdobywa bramkę. Dobre dośrodkowanie z rzutu rożnego Matwijowa, główka Posmyka i mamy 1:1
83' I kolejna zmiana w drużynie gości. Wojciech Okińczyk opuścił boisko, na jego miejsce wszedł Marcin Warcholak.
82' Bramka Pogoni ożywiła grę na boisko. Obudzili się także piłkarze Polonii.
Podwójny uraz w drużynie Dumy Pomorza. Pomoc medyczna dla Ropiejki i Petasza.
78' Kolejna zmiana w Polonii. Mariusza Szyszkę zmienia Adrian Chomiuk.
77' Paweł Timoszyk schodzi z boiska. W jego miejsce Dawid Janczarek.
73' Groźny strzał Wojciecha Okińczyka, ale jeszcze lepiej broni Damian Wójcik. Podoba się to kibicom, którzy skandują jego nazwisko.
71' Wrzutka w pole karnego, bramkarz biegnie do piłki, jednak źle obliczył jej lot, wypuścił piłkę, którą głową do siatki wepchnął Ropiejko. Pogoń - Polonia 1:0.
70' Kibice z młyna dopingują Portowców. Ci z krytej pozdrawiają ukaranego żółtą kartą Tomasza Gajowego.
67' Nudna gra w środku pola. Tak gra wicelider z outsiderem?
60' Z dystansu strzelał Tomasz Parzy. Kapitan Pogoni przestrzelił i nabawił się urazu.
58' Żółtą kartką ukarany Mariusz Szyszka.
57' Ostatnia zmiana w Pogoni. Tomasz Rydzak zastępuje Daniela Wólkiewicza.
55' Z boiska wieje nudą. Jedyna groźna akcja Pogoni przerwana gwizdkiem sędziego.
51' Na razie nic nie zapowiada zmiany kompromitującego wyniku.
49' Wólkiewicz na spalonym - zdaniem sędziego.
48' Dwójkowa akcja Ropiejki i Wólkiewicza. Niestety Wólkiewicz za mocno wypuścił piłkę i bramkarz wznowił grę.
47' Pogoń gra jednym napastnikiem.
46' Marcin Dymek wchodzi wchodzi za Damiana Sieniawskiego.
Michał Szczyrba zmienia Adriana Sobczyńskiego.
Po pierwszej połowie Pogoń remisuje bezbramkowo z ostatnią drużyną w tabeli. Nie ma się czym chwalić.
W przerwie trwa konkurs rzutów karnych dla publiczności.
45' Kontra Pogoni. Sieniawski zamiast podać do lepiej ustawionego Ropiejki uderza sam i pudłuje.
45' Sędzia dolicza dwie minuty.
44' Kolejny rzut rożny, ale jak zwykle bezskutecznie.
43' Rzut wolny dla Pogoni 35 metrów od bramki. Petasz uderza mocno, ale niecelnie.
42' Pogoń się stara, ale zamiast bramki jest coraz więcej nerwowości i niedokładności.
41' I kolejny róg.
40' Kolejny rzut rożny dla Pogoni. Był i tyle.
36' Sobczyński przewraca się przed polem karnym i mamy rzut wolny. Zmarnował go Sieniawski, który uderza prosto w mur. Po chwili seria dwóch rzutów rożnych dla Pogoni, ale oba nie zagroziły bramce Dmuchowskiego.
35' Ropiejko do Petasza na sam na sam, ale Petasz jest zbyt wolny i traci piłkę.
33' Strarcie Woźniaka z Posmykiem. Dłużej opatrywany był obrońca Pogoni.
32' Słabo gra Sieniawski. Okiwał rywala i... wybił na aut.
31' Pierwszy rzut rożny dla Polonii. Matwijów wzdłuż linii końcowej, ale wybijają obrońcy.
30' Spotkanie trochę się wyrównało. Pogoń gra w dziesiątkę, a Polonia częściej gości na połowie Pogoni.
27' Marcinkowski ponad murem, a także ponad bramką.
26' Druga żółta kartka do Marcina Nowaka, który tuż przed polem karnym sfaulował Lilo.
23' Brazylijczyk wraca na boisko.
22' Kontuzji nabawił się Lilo.
21' Ropiej ładnie, ale samotnie. Nie ma do kogo podać.
19' Wólkiewicz strzela z dystansu. Było blisko. Mamy rzut rożny. Dośrodkowuje Parzy, na klatę przyjmuje Woźniak, strzela z ostrego kąta. Piłka odbija się od obrońców i trafia do bramkarza.
18' Ropiejko znów na spalonym.
16' Sobczyński uderza głową. Nad bramką Polonii.
15' Szyszka prawą stroną, podaje i mamy rzut wolny 24 metry od bramki Pogoni. Zagrywa Marcinkowski, zamieszanie w polu karnym po którym głową uderza Paweł Posmyk. Na szczęście nad poprzeczką.
14' Gra toczy się na połowie Polonii. Koronkowa akcja Pogoni, dobitka Sieniawskiego trafia w obrońce, a na dodatek na spalonym był Ropiejko.
13' Drugi rzut rożny dla Pogoni w tym meczu. Parzy do spółki z Petaszem, jednak piłka do dośrodkowaniu opuściła boisko.
12' Przedzierał się Wólkiewicz, ale jego piłka w pole karne nie znalazła adresata.
11' Pogoń wyraźnie dominuje. Znów strzelał Ropiejko. Strzał celny, ale za lekki.
10' Wyrzut z autu na połowie rywali. Skutkuje to kontrą po której Lilo uderza na bramkę. Damian Wójcik spokojnie oprowadził piłkę wzrokiem.
9' Ropiejko atakuje. Raz górą bym bramkarz, raz akcję przerwał sędzia boczny odgwizdując spalonego.
8' Piękne zagranie do Ropiejki na 16 metr. Młody napastnik zdołał wywalczyć tylko i aż rzut rożny. Dośrodkowanie Parzego trafia na głowę rywala.
7' Sieniawski uderza, ale bramkarz Polonii pewnie łapie piłkę. Pogoń wyraźnie dominuje.
6' Piotr Gajowy wraca do gry.
5' Interweniując po wrzutce w pole karne Piotr Dmuchowski znokautował swojego obrońcę.
4' Prawą stroną próbował Ropiejko, ale bezskutecznie.
3' Nowak faluje szarżującego lewą flanką Lilo. Mamy rzut wolny. Słabe wykonanie i Sieniawski przejmuje piłkę.
2' Petasz ładnie zagrywa piłę do Sieniawskiego, ten nie opanowuje piłki i bramkarz gości pewnie łapie piłkę. Akcja zapowiadała się ciekawie.
1' Rozpoczną piłkarze ze Słubic.
0'
Niedzielne leniwe popołudnie. Słońce powoli przesuwa się po horyzoncie, a nieliczni kibice powoli zajmują swoje miejsca.
W wyjściowym składzie Pogoni dwie ważne zmiany. Między słupkami stanie Damian Wójcik. Jest to pierwszy występ po kontuzji podczas meczu z Elaną w rundzie jesiennej. W składzie pojawił się także Maciej Ropiejko, który pauzował ostatnie dwa mecze.